Site tasarım teklifinde sıkıntı olur mu?

UserHakan

Hectopat
Makaleler
12
Yer
Mars
Arkadaşlar bir site için tasarım teklifi aldım ancak sizce şüphelenicek bir durum var mı sizce?

1677269631756.png

1677269676027.png

1677269657975.png

Ne sitesi yaptırdıklarına bağlı. Kumar tarzı siteler ise girme derim. Şöyle bir şey de var, kim şunu söylerse; kafana göre takıl diye, her zaman bir sorun çıkar. Siz onaylatın yine de ona göre yapın tasarımını.

Ne olabilir ki dostum? Panelin bilgilerini zaten değiştir diye gönderiyor, FTP üzerinden bağlantı talep et, yine aynı şey yani.

Hangi platform üzerinden işi aldın?

Arkadaşlar bir site için tasarım teklifi aldım ancak sizce şüphelenicek bir durum var mı sizce?

Eki Görüntüle 1680886
Eki Görüntüle 1680889
Eki Görüntüle 1680888
Bionlukta aktif olarak iş yapıyorum Defalarca iş yaptım konuşmasından anlaşılacağı üzere vereceği para miktarı 200 ü geçmez Ne sitesi başka çalıştığı insanlar varmı nereye bağlılar ne üstünde çalışıyorlar tak diye böyle anlatılmazki. Resmi bir dilde anlatması lazım. Bionluktadır büyük ihtimal, profiline bak başka kişiler ile iş yapmışmı hiç iş yapmamışsa yap ama tam iletme uzaktan göster örnek falan yaz üstünde çalınmasın

Bionlukta aktif olarak iş yapıyorum Defalarca iş yaptım konuşmasından anlaşılacağı üzere vereceği para miktarı 200 ü geçmez Ne sitesi başka çalıştığı insanlar varmı nereye bağlılar ne üstünde çalışıyorlar tak diye böyle anlatılmazki. Resmi bir dilde anlatması lazım. Bionluktadır büyük ihtimal, profiline bak başka kişiler ile iş yapmışmı hiç iş yapmamışsa yap ama tam iletme uzaktan göster örnek falan yaz üstünde çalınmasın
Peki onlar mı siteye eklesin yoksa ben mi ekleyeyim?

Arkadaşlar alıcı ödemeyi yaptı ancak çok ısrarcı. Bu kadar ısrar edince de iskillenmiyor değilim. Ben anlamam vs. dediğimde bunları dedi. Sizce?

@serhatcandev @Wilfaelor @Ahmet40218

IMG_20230225_183143.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı