Site tasarımları bozuk gözüküyor

MehmtAkf

Decapat
Daha fazla  
PC'yi aldığımda Windows 7 kuruluydu, Windows 10 kurdum ve bayağı kullandım daha sonra PC yavaşlayınca tekrardan Windows 7'ye geçtim kullandığım uygulamaları tekrar kurdum. Steam'ı indirmek için siteye girdiğimde indiremedim çünkü sitenin resimleri yüklenmedi tekrar tekrar denedim ancak indiremedim daha sonra diğer PC'den indirip setup olarak Windows 7 olan PC'ye attım. Steam'ı kurdum mağaza kısmına girince aynı sorunu yaşadım daha önce böyle bir şeyle karşılaşan olduysa yardım ederse sevinirim.🙂

Dosya Ekleri

• asd.PNG
    asd.PNG
    53,9 KB · Görüntüleme: 55
  • asd2.PNG
    asd2.PNG
    35 KB · Görüntüleme: 56
Tarayıcınız güncel mi? Yeni WEB özelliklerine uyumlu, güncel tarayıcı kullanmak lazım.
Ve internet hızında dalgalanma mevcut mu?
Genelde evlerde herkes internete yükleniyor. Video izleyen birkaç kişi varsa işler zorlaşabiliyor.

PC'yi aldığımda Windows 7 kuruluydu, Windows 10 kurdum ve bayağı kullandım daha sonra PC yavaşlayınca tekrardan Windows 7'ye geçtim kullandığım uygulamaları tekrar kurdum. Steam'ı indirmek için siteye girdiğimde indiremedim çünkü sitenin resimleri yüklenmedi tekrar tekrar denedim ancak indiremedim daha sonra diğer PC'den indirip setup olarak Windows 7 olan PC'ye attım. Steam'ı kurdum mağaza kısmına girince aynı sorunu yaşadım daha önce böyle bir şeyle karşılaşan olduysa yardım ederse sevinirim.🙂
Normal bir durum VC Redist güncellemelerini ve netframework güncellemelerini kurun, chrome kullanıyorsanız ayarlara girip arama kısmına "donanım" yazın ve donanım hızlandırma butonunu deaktif edin. Bazı sayfalar bu şekilde görünmeye devam edecekler ama belli bir zaman sonra kendi kendine düzeleceklerdir, aynı sorunu bende yaşadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı