Sitede en cok tanismak istediginiz üye kimdir?

Arkadaşlar, taktir edersiniz ki; bir insanla ayak üstü TANIşılmaz, çünkü bu bazen hayal kırıklığı yaşatabiliyor insana... (İlk görüşte Aa... bu o mu? Şeklinde şaşkınlık olabiliyor.) O nedenle ben eğer bir insanla tanışacak isem onunla en az 1-2 hafta takılmak isterim, ki tanıyabileyim.

Ayak üstü değil de uzunca (Min. bir hafta) tanımak istediğim bazı isimler: (Aslında Sosyal'de tanımak istediğim sayısı hayli fazla, ancak ben bazılarını etiketleyeceğim :))
  • @Recep Baltaş ve @Ali Güngör ile tanışıp uygulamalı olarak donanım hakkında bilgi edinmek isterdim.
    (Evet, donanım hakkında çoğumuzun yeteri kadar düşündüğümüz bilgi sahibiyiz, ancak bi kağıt üzerinde olan bilgi var, bir de uygulamalı olan bilgi var...)
  • Security @Murat5038 ile tanışıp güvenlik konusunda detaylı bilgi edinmek isterdim. Kendisini Sosyal üyeleriyle içli-dışlı olduğum günden beri çok beğenirim ayrıca (y)
  • @Neşeli Enginar ile tanışıp kirli siyaset yapanların (Kafatasçı yıkıcıların...) karşısında nasıl savunulur hakkında bilgi edinmek isterdim. Keşke teknolojiye ayırdığım zamanımın 3'te birini de siyasete ayırsaymışım, bu iyi olacakmış aslında... Bezen kendini bilmezler karşısında bu tarz durumlarda ezilmek kaçınılmaz oluyor da (n)
  • Henüz çok genç olan @Adion ve o değerli ailesiyle tanışmak isterdim... (Kendisi ve ailesiyle tanışmadığım halde onlar hakkında nasıl mı bu kanıya vardım? Açıklaması biraz uzun olacak o nedenle açıklamıyorum, ama emin olun biliyorum.)
  • @Teomanserifoğlu ile tanışmak isterdim. Kendisi asla dostunu satmayacak bir karaktere sahip diye düşünüyorum.
  • @MF ile tanışıp normal hayatta da bun denli kararlı ve ciddi bir yapıya mı sahip diye görmek isterdim. (Açık söylemek gerekirse; bi ara kendisi hakkında yanılgıya düştüm ancak emin olamadım o anki yoğunluğundan dolayı...)
  • @Silinen üye ile tanışıp inanç konusunda fikir paylaşımında bulunmak isterdim.
  • Ben 90-97 seneleri arasında oldukça bisiklet meraklısı ve hayranıydım. Özellikle bisiklet hakandı sohbet edip ve haliyle bilgi edinmek için o dönemler @BilgisayarKurdu ile tanışmak isterdim.
Arkadaşlar, yukarıda da belirtiğim gibi, aslında tanışmak istediğim bir çok üye var ancak onları da etiketleyip mesajımın daha da uzamasını istemedim :)
Sizlerden son bir ricam: Lütfen bu mesajıma cevap vermeyin, aksi halde konu dağılır... teşekkür ederim:)

Yeni konular

Geri
Yukarı