Sitede reklam yayınlamak için servis önerisi

solanteirrita

Hectopat
.pw alan adına sahip bir sitem var. Bu siteye reklam yerleştirmek istiyorum "Adsense ve Admatic" şirketleri dışında, bildiğiniz güvenilir kaynak varsa yazabilir misiniz? Propellerads, Adcash gibi yerleri de denedim fakat bir takım sorunlar yaşadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
En çok kazandıran Adsense, Adsense kullanamıyorsanız özel reklam almaya çalışın bence. Anladığım kadarıyla çok hit alan ancak illegal içeriğe sahip bir siteniz var. Webmaster forumlarında konu açarak veya kategorinize uygun firmalarla iletişime geçerek özel reklam alabilirisiniz.

En çok kazandıran Adsense, Adsense kullanamıyorsanız özel reklam almaya çalışın bence. Anladığım kadarıyla çok hit alan ancak illegal içeriğe sahip bir siteniz var. Webmaster forumlarında konu açarak veya kategorinize uygun firmalarla iletişime geçerek özel reklam alabilirisiniz.

Hayır illegal içerikli bir site değil reklam olmasın diye ismini söylemedim. Ne hikmettir adsense onaylamıyor admatic'de böyle bir alan adı ile çalışmayız diyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı