Siteden virüs bulaşır mı?

Devolve

Hectopat
Selam, bugün Minecraft ile ilgili bir siteye girdim ve çıktığımda beni bir siteye attı. Sitede hiçbir şeye tıklamadan çıktım ve şu an Google ve Defender ile tarama yapıyorum. Akşam Malwarebytes indirip tarama yapacağım. Bu siteden virüs bulaşmış mıdır? Hiçbir şeye tıklamadan direkt çıktım ve siteyi geçmişten sildim. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Selam, bugün Minecraft ile ilgili bir siteye girdim ve çıktığımda beni bir siteye attı. Sitede hiçbir şeye tıklamadan çıktım ve şu an Google ve Defender ile tarama yapıyorum. Akşam Malwarebytes indirip tarama yapacağım. Bu siteden virüs bulaşmış mıdır? Hiçbir şeye tıklamadan direkt çıktım ve siteyi geçmişten sildim. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Bir program indirmediyse virüs sorunu olmaz belki bir IP logger olabilir modeminizi resetleyin.

Bildirimleri aktif etmediyseniz veya siteyle bağlantılı bir eklenti yüklemediyseniz virüs bulaşmaz. Yine de Defender'dan tehdit taraması yapın.

Siteye girmenizle virüslenmeniz imkansız(eğer tarihi eser bir tarayıcı kullanmıyorsanız)

Geri
Yukarı