Sitelerden virüs bulaşır mı?

Rip Van Winkle

Decapat
Yer
Saint Denis
Com.de diye bir siteye girdim. Kaspersky siteyi engelledi ama yine de girdim. Sitelerden virüs bulaşır mı? İndirme vb. yapmadan sadece siteye girip çıkarsan ama?

Com.de diye bir siteye girdim. Kaspersky siteyi engelledi ama yine de girdim. Sitelerden virüs bulaşır mı? İndirme vb. yapmadan sadece siteye girip çıkarsan ama?
Sen sen ol bilmediğin etmediğin güvenemediğin ya da güvenilir olmayan sitelere pek girme..

Olma ihtimali var. Çünkü bu şey posta yolu gibi gösterebiliriz. Sen birşey tıkladın sana o siteyi yani posta getirdi işte o postada farklı kutular bu kutuların bazıları virüs var. İstediğin kutuya tıklarken dikkat et. İzliceğin şeyler yada indireceğin dikkat et ama vpn birşey olmuyor diye biliyorum.

Bir şey indirilmediyse virüs bulaşmaz. Sitelerin sizden izinsiz bir şey indirmesini istemiyorsanız aşağıdaki görseldeki ayarı etkinleştirin.

Chrome dışındaki tarayıcılarda var mı bilmiyorum. Bunu etkinleştirdiğinizde bir şey indirilmek istenirse size nereye indirilsin diye soracaktır. Böylece indirmeyi iptal etme imkanınız olacaktır

Çoğu tarayıcıda var diye biliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…