Sitelerin Yavaş Açılması Sorunu

burakucar123

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Sorunum bugün başladı. İndirme hızım normal fakat facebook youtube vs. sitelere giremiyorum, girse bile bir şey yapılmıyor zaten. 2 gün önce adil kullanım kotam doldu hızım 3 mbit'e düştü ama bu sorun yoktu. Daha düne kadar youtube den 720p izlediğim videoyu bugün 240p'de izleyemiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Bendede aynı sorun var maleesef, elektriğin gitmesiyle ilgili bir sorun büyük ihtimal :/

Seninle aynı konumdayım kota dolduğu için 3mbit internet kullanıyorum. Çok rahat 720 izliyordum dediğin gibi, 240 bile takılır oldu. Kimileri Türkiye sunucularına siber saldırı yapıldığını iddia etsede;doğruluğu tartışılır.

aynen bende de aynı sorun var net cok yavaşladı face hala yüklenmedi youtube da biraz daha iyi neden böyle oluyor

Aynı soruna bende sahibim. Ev halkı yavaşlatıyordur diye modeme format atıp tüm programları kapattım ancak nafile. Bu sorunu yaşayan arkadaşlar özellikle TTNET'li mi?

Aynı sorun bende de var ve evet TTNET kulanıyorum..Parası olana güzellik yaptıkları için böyle oluyordur belki de
TTNET'i 4 yıldır kullanıyorum. İsteyerek aldığım paketler dışında bir hıza çıkmadılar fakat özellikle kişisel olarak bana bir sorun çıkardıklarını görmedim.

Bağlantınızda sorun yok, gündem şu an karışık olduğu için popüler sosyal medya sitelerine erişim yavaşlatıldı. Klasik artık bu sansürler birkaç yıldır, alışın.

Gezi olayları, yolsuzluk haberleri, lice çatışmaları, kobane ayaklanması... Geçmişteki bazı örnekler bunlar. O zaman farketmediniz mi yavaşladığını yoksa? :)

Bağlantınızda sorun yok, gündem şu an karışık olduğu için popüler sosyal medya sitelerine erişim yavaşlatıldı. Klasik artık bu sansürler birkaç yıldır, alışın.

Gezi olayları, yolsuzluk haberleri, lice çatışmaları, kobane ayaklanması... Geçmişteki bazı örnekler bunlar. O zaman farketmediniz mi yavaşladığını yoksa? :)
Teşekkürler bu bilgi için. Zaten 3-4 aydır bilgisayara sahibim. Daha öncelerinde de kullanmıyordum bu tür ağları

Şahsen bende böyle bir sorun yok şuan için. TTNET kullanıcısı değilim. Doping ADSL 16mbit kullanıyorum 4 yıldır. Eski Tp-link modemleriniz var ise bazı durumlarda DNS sorunları yüzünden bağlantınız sorun cıkartabiliyor. Sorunsuz hat kullanımı için Airties modem yada en son çıkan tp-link modemleri tercih etmelisiniz. Yapabiliyorsanız modem arayüne direkt olarak Google DNS veya başka herhangi bir DNS sağlayıcı ip adreslerini girip kaydediniz. Önerim 8.8.8.8 - 4.2.2.1

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı