Sitem.com.tr'den alışveriş yapılır mı?

Sitem'le 2 kez alışveriş yaptım sorun yaşamadım. Güvenilirdir, bildiğim kadarıyla sektörde de eskiler zaten(1999'da kurulmuşlar). Canlı destekleri de güzel.

Geçen de bir arkadaş DFS Bilgisayarı sormuştu, onlarla da birkaç kez alışverişim oldu sorun yaşamadım, ilgilendiler. DFS'de Akakçe'de "Ucuz Tedarik" adıyla satış yapıyor. Kendi siteleri de var tabi.

Zotac 3070 ekran kartı aldım, indirim yakalamıştım. Çok fazla yorum göremedim etrafta ancak indirimi kaçırmak istemediğim için aldım. Daha sonradan arayıp kutusunda biraz yırtılma var. İsterseniz iptal edebilirsiniz dediler, satın aldım. Sorun görmedim. Çok hızlı kargoya verıyorlar, 2 günde elime ulaştı.

👍

Zotac 3070 ekran kartı aldım, indirim yakalamıştım. Çok fazla yorum göremedim etrafta ancak indirimi kaçırmak istemediğim için aldım. Daha sonradan arayıp kutusunda biraz yırtılma var. İsterseniz iptal edebilirsiniz dediler, satın aldım. Sorun görmedim. Çok hızlı kargoya verıyorlar, 2 günde elime ulaştı.

Ben ucuzluk yakaladıkça sitemden alıyorum çünkü güvenilir ve piyasanın altından tedarik sağlıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı