Sitenin HTML kodu nasıl bulunur ve nasıl değişiklik yapılır?

WhoneX

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Grafik ve Web Tasarım
Godaddy üzerinden aldığım sitenin HTML kodunu nereden bulabilirim?

Godaddy üzerinden sitede değişiklik yapabiliyorum. Herhangi dosya vs. indirmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Size ait olmayan bir sitenin değişkenleri içermeyen görünür kodlarınasayfa kaynağından oulaşabilirsiniz. Kaynak içerisinde resim, harici çağrılan dosyalar vs. yer almaz. Farklı kaydet yaparak bu dosyaları da indirebilirsiniz.

Size ait sitede ise FTP bağlantısıyla dosyaları indirebilir, değiştirebilir veya yeni dosyalar ekleyebilirsiniz. Godaddy'nin FTP: Nasıl dosya yüklerim? | Web ve Klasik Hosting - GoDaddy Yardım TR bu sayfadan ulaşabileceğiniz anlatımında nasıl FTP bağlantısı kurabileceğiniz yer alıyor. Eğer siteyi "site oluştur" gibi bir araçla oluşturduysanız kodlara erişiminize izin verilmiyor olabilir.

Web barındırmayı bulamıyorum.
Sanirim o siteyi kendisi barindiriyor ve bundan dolayi degistirememeniz normal. Eger bu iste uzmanlasmak istersen hostinger sana ucretsiz sunuyor bu sistemi ve kendin yaptigin siteyi oraya yukleyebilir veya degisiklik yapabilirsin. Bir de godaddy'den aldigin siteyi veya tasarimi yani hazir ici bos siteyi indiremiyor musun?

Yok, direkt olarak internet sitesi üzerinden değişiklik yapılabiliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı