Siteniz sizin olsun...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CİLO 3.25i

Hectopat
Arkadaşlar ben böyle bir site daha görmedim. Virgül koymadım diye ceza alıyorum, forum yöneticileri hata yapınca hatırlatıyorum diye ceza alıyorum ve site yöneticileri eleştiriye gelemiyor. Eleştirilere açık olmazsanız eleştiren kişiler bir şey kaybetmez siz kaybedersiniz. Burada bir arkadaşlık ortamı olması gerekirken, bilgi paylaşımı olması gerekirken kişilerin bilgisizliği yüzünden aşağılandığını gördüm. Bilmemek değil, öğrenmemek ayıptır. Siteniz sizin osun üyeliğimi de iptal edin lütfen.

Not: Yazıdaki hataları da düzeltmeyi unutmayın.

Evet yöneticiler eleştiriye kapalı olduğu için açılan bütün eleştiri konularını hemen kapatıyorlar. Ayrıca virgülden de ceza verilmez. Burak Alkan bile yapmaz bunu.

Bende çok ceza aldım kızmadım değil fakat her yerin bir kuralı vardır. Adamlar başta yazmış forum kuralları diye kayıt olurken çıkıyor. Süs diye koymamışlar forum kurallarını, uymayacaksan kayıt olmayacaksın arkadaş.

Ya abi benim sicilime bakın. Hep aynı farklı hatalardan ceza yedim. 500'ü aşınca bir kaç kez itiraz ettim ve açıklayarak ettim. Sonuç yanlış anlaşılmadan dolayı cezayı kaldırdılar. Daha önceleri de sabrediyorduk. Gerçi 1 yerine 12 saat olabilir cezalar. Ceza süresinin uzunluğu bazen can sıkıcı olabiliyor.

Alınan hatalarınızı düzeltirseniz sorun kalmaz. 10 kere yazım hatası aldım ilk kayıt olduğumda. :D Artık düzgün yazmazsam kötü hissediyorum. :D

wz510B.png

Ayberk Fatalities :

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı