Sizin için sorunlar nelerdir?

Daha fazla  
Dünyaya bir kere geliyoruz ve hayatta birçok sorunla karşılaşıyoruz. Peki sizin güncel sorunlarınız nelerdir? Bu soruyu biraz kısmam gerektiğini düşünüyorum, insan oğlunun bir şekilde değiştirebileceği bir şeyler söyleyin mesela "uçmak istiyorum" tarzı sorunlar olmasın bunlar. Kolaydan imkansıza yakın şeklinde tüm sorunlarınızı yazın. Bir amaç bulunmuyor öylesine.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnsanların nesilden nesile kabalaşması, istemeden de olsa insanları kırabiliyor olmam. Sınıfta kalmanın ve yapamadığım şeylerin vicdan azabı, işte bunlar beni geceleri uyutmuyor.

Bir şeye girişmek için yeterli enerjiyi kendimde bulamıyorum son 3 5 aydır. Bu şu an en büyük sorunum sanırım.

Manevi anlamda böyle. Sürekli erteleme/ tembellik, çalışmaya başlayamama, uzun uyku süreleri. Psikolog tanıdığımın söylediğine göre "maskeli depresyon" olabilirmiş :( maddi anlamda ise çok çok yavaş internet. ama tabii ki de çok şükür ne açım ne açıktayım ne de bir sağlık problemim var. Haberleri okuyunca benim derdim var demeye utanıyorum. O yüzden bir derdim yok sadece ne mutuyum ne de mutsuzum diyeyim.

İnsanların çok büyük bir kısmının ahlaksız olması. Ve çoğunluğun ahlaksız olması neticesinde ortada ahlaksızlık diye bir problemin kalmıyor oluşu.

hedefim kendimi yenmek kendimle savaştayım amacım potansiyelimin sınırına ulaşmak. bu statü, güç, gelişim tarzı değerli birisi olmak istiyorum amacım bu.

Geri
Yukarı