Siteye hareketli illustrasyonu nasıl koyabilirim?

tet

Hectopat
asdf.jpg

Elimde, yüklediğim görüntüdeki dosyalar mevcut ve bunlar 1 tane hareketli illustrasyon görseline ait. Ben bunu siteme dahil etmek istiyorum nasıl yapabilirim?

icons8-information-64.png

SVG path idlerine CSS ile basit animasyonlar verebilirsin, hazır animasyonlar için ilgili siteler dahi mevcut. Daha kompleks animasyonlar yapmayı planlıyorsan GSAP, Tweenmax ve Airbnb şirketine ait Lottie kütüphanelerine bakabilirsin.​

ha kompleks animasyonlar yapmayı planlıyorsan GSAP, Tweenmax ve Airbnb şirketine ait Lottie kütüphanelerine bakabilirsin.

Ben bu illüstrasyonu, hazır animasyon haline getirilmiş illüstrasyonlar veren bir siteden aldım. Yani kendim animasyon ile ilgili bir şey yapmayacağım sadece siteye dahil etmem gerekiyor. Sadece nasıl projeye dahil edebileceğimi söyler misiniz veya internette ne yazarım da bunun yapılışını bulurum?

Temin ettiğiniz site adresi nedir? Size nasıl kullanılacağı şeklinde yönelendirme yapan bir açıklama yok mu?

icons8-repeat-64.png

Illustrationların hemen üstüne Lottie için olduğu belirtilmiş, Lottie standart animasyon mantığının aksine genelde Aftereffect videolarından yapılır. Yani aslında o animasyon bir video temelli diyebiliriz. Nasıl kullanacağınız ise kullanmak istediğiniz platforma göre değişmekte, buradan temel kütüphane şeklinde kullanımını öğrenebilirsiniz. Siz SRC kısmı yerine local yani yerel bir dosya uzantısı vereceksiniz.​

Eki Görüntüle 679562

Illustrationların hemen üstüne Lottie için olduğu belirtilmiş, Lottie standart animasyon mantığının aksine genelde Aftereffect videolarından yapılır. Yani aslında o animasyon bir video temelli diyebiliriz. Nasıl kullanacağınız ise kullanmak istediğiniz platforma göre değişmekte, buradan temel kütüphane şeklinde kullanımını öğrenebilirsiniz. Siz SRC kısmı yerine local yani yerel bir dosya uzantısı vereceksiniz.​

Çok teşekkür ederim hallettim.

Geri
Yukarı