Siteye RGB animasyon eklenince site kasmaya başladı

Daha fazla  
Fotoğraftakinden 4 tane oluşturup içlerine fotoğraf koydum böylece kenarlarından RGB efekti elde ettim. Fakat sayfada bunların bulunduğu kısma gelince acayip kasmaya başlıyor site, kasmaması için ne yapmalıyım?

Screenshot_20210812_191738.png

Fotoğraftakinden 4 tane oluşturup içlerine fotoğraf koydum böylece kenarlarından RGB efekti elde ettim. Fakat sayfada bunların bulunduğu kısma gelince acayip kasmaya başlıyor site, kasmaması için ne yapmalıyım?

Eki Görüntüle 1135840
RGB kodlarını bence sitenin en sonuna koy. Çünkü öylecede en son yüklenen şey olacağı için birazda olsa stabil olur.

Aslında sırası ile alakası yok. CSS animasyonları senin PC'nin yani client kaynaklarını kullanır. Başka birinin PC'sinde kasma olmazken sende olabilir. Örneğin bir demo projem bende kasmıyorken büyük ihtimalle sende kasacaktır.

Aslında sırası ile alakası yok. CSS animasyonları senin PC'nin yani client kaynaklarını kullanır. Başka birinin PC'sinde kasma olmazken sende olabilir. Örneğin bir demo projem bende kasmıyorken büyük ihtimalle sende kasacaktır.

Mobilde kasmadı hocam, bilgisayarda kasabilir galiba.

Eki Görüntüle 1135840
Böyle bir alanı siteme nasıl ekliyebilirm

Eki Görüntüle 1135840
böyle bir şeyi siteme nasıl ekliyebilirim

Geri
Yukarı