Sivas bilgisayar gelir mi?

Eğer bir yığılma olmazsa (bu sene sınav sorularına hiç bakmadım bir fikrim yok) gelme ihtimali yüksek. Eğer yığılma olursa ki gelme ihtimali düşük.

Eğer bir yığılma olmazsa (bu sene sınav sorularına hiç bakmadım bir fikrim yok) gelme ihtimali yüksek. Eğer yığılma olursa ki gelme ihtimali düşük.

Hocam sıralamalar geçen seneki gibi geldi çok bir fark yok ve Sivas ile aramda 40k var ben 148k üni 188k sizce gelme ihtimali var mı?

Gelirse sorman gereken bir şey olursa mesaj atabilirsin. Ben de PC müh. Okuyorum Sivas'ta.

Hocam şeyi merek ediyorum hangi kodlama dili ile başlıyolar önceden başlayım diyorum.

Java ile başlıyor bizim okul.
tamamdır hocam sağ olun.

Gelirse sorman gereken bir şey olursa mesaj atabilirsin. Ben de PC müh. Okuyorum Sivas'ta.

Hoacağım Sivas geldi PC müh bölüm wp veya Telegram grubun falan nasıl bulabilirim?

Hocam Sivas PC muh geldi Java ile başlıyor dediniz kurslara başladım 2 hafta önce yavaş yavaş ilerliyorum önerebileceğiniz bir şey var mı? Gelmeden bunu yap ya da okula gelince şuna iyi çalış diyeceğiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı