Sivas'ta suşi nerede yenir?

Sivas'ta "la maison" isimli Cafe'de her ayın 15'inde suşi yapılıyor. Instagram sayfalarından takip edebilirsiniz.🌸

Hayatımda hiç yemedim, denemek istiyorum. Ama Sivas'ta yapan yer görmedim hiç. Bilmiyorum, belki bir yerde vardır.

Ya da herhangi bir market zincirinde satılıyorsa söyleyebilirsiniz.
La Maison cafe her ayın 15'inde suşi hizmeti veriyor.

Son düzenleme:
Sivas'ta "la maison" isimli Cafe'de her ayın 15'inde suşi yapılıyor. Instagram sayfalarından takip edebilirsiniz.🌸

La Maison cafe her ayın 15'inde suşi hizmeti veriyor.
Oha buldum sonunda. Çok teşekkür ederim. Bu ayın 15'inde oradayım. 😍

Bu arada hesabı yeni açmışsın. Chrome öne çıkanlar da mı gördün? Nasıl buldun burayı?

Daha önce Sushico'da yediğim için beklentimden bir düşük bir suşi ile karşılaştım fakat Sivas için yeterli diyelim 😅 yengeçli olanını tavsiye ederim.
Daha önce hiç yemedim. İlk olarak yengeçli olanını mı deneyeyim dersin?

Gelip buraya yazacağım memnun kalıp kalmadığımı. 🙂

Daha önce hiç yemedim. İlk olarak yengeçli olanını mı deneyeyim dersin?

Gelip buraya yazacağım memnun kalıp kalmadığımı. 🙂
Ben suşi olarak en çok yengeçliyi beğeniyorum ama bence sen farklı çeşitlerden oluşan bir tabak denemelisin. İlk defa deneyeceğin için tek bir çeşit olmasın. Umarım seversin.

Ben suşi olarak en çok yengeçliyi beğeniyorum ama bence sen farklı çeşitlerden oluşan bir tabak denemelisin. İlk defa deneyeceğin için tek bir çeşit olmasın. Umarım seversin.
Evet, haklısın. Yardımcı olduğun için yeniden teşekkür ederim. Seni burada daha sık görmek dileğiyle... 😏

@zehraokmen Eveeeet, tadım yapıldı. Sabahtan Rezervasyon yaptırdık. 10 tane suşi bir porsiyon yani 140 TL'ydi. İki kişi gittik bir porsiyon sipariş vermiştik.

Tabii ilk başta çubukları kullanamadık. Çatal istedik öyle yedik. Şahsen ben hepsini yedim ama benim damak tadıma uymadı. Pek beğenmedim. Ama arkadaşım balığı çok sevdiği için hayran kaldı resmen. Sen aralarından yengeçli olanı önermiştin ama ben ton balıklı olanı daha çok beğendim. Hevesimi aldım en azından (senin sayende. 😃)

Yeni konular

Geri
Yukarı