Sıvı metal macun Acer laptopta akar mı?

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster Abra A5 v16.7 16 RAM 512GB SSD İ5 11400H GTX 1650 144 HZ
Meslek
ÇİFTÇİ

Bu laptopu almaya karar verdim ancak içime bir şüphe uynadırdı. Sıvı metal macun kullanıldığı için akma gibi bir durumu olur mu? Laptop alma sebebim olarak köye sık gittiğim için yolda giderken yan veya dik durduğunda sıkıntı açar mı?

Bu laptopu almaya karar verdim ancak içime bir şüphe uynadırdı. Sıvı metal macun kullanıldığı için akma gibi bir durumu olur mu? Laptop alma sebebim olarak köye sık gittiğim için yolda giderken yan veya dik durduğunda sıkıntı açar mı?
Kullanmadığım zaman dik durmasında sıkıntı olmaz zaten ısınmadığı için. Laptop açıkken dikey kullanmazsın herhalde.

Aynı cihazın RTX 4050'li versiyonunu kullanıyorum. Bir sıkıntı olacağını sanmam. Zaten fabrikasyon olduğu için gerekli önlemler alınmıştır.

Çalıştığı zaman özellikle bu durum meydana geliyor. Ayrıca direkt fabrikasyon çıkışlı olduğundan dolayı önlem konusunda sıkıntı olacağını sanmıyorum. Onun dışında zaten yaşansa bile garanti kapsamına girecektir.

doğru bir şekilde kullandığınızda sorun cıkartmaz

Ben de bu modele bakıyorum bayağıdır almayı düşünüyorum. Sıvı metal konusunda da çok yorum okudum. Fabrikasyon olduğu için problem olmayacağını söylüyorlar. Sonuçta firma da bunu düşünerek üretiyor. Ama ihtimal ihtimaldir. Bunu bilerek alman iyi olur.

Ben de bu modele bakıyorum bayağıdır almayı düşünüyorum. Sıvı metal konusunda da çok yorum okudum. Fabrikasyon olduğu için problem olmayacağını söylüyorlar. Sonuçta firma da bunu düşünerek üretiyor. Ama ihtimal ihtimaldir. Bunu bilerek alman iyi olur.
10 senedir sıvı metal kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım ekran kartlarımda.

Geri
Yukarı