Sıvı sabun mu katı sabun mu kullanıyorsunuz?

Hocam,🙌🏼

Anladığım kadarıyla günde sık sık ellerinizi yıkıyorsunuz.

Bu hususta tırnak aralarınızı iyi yıkayıp, akşam huzurlu evinize döndüğünüzde sürekli kire ve lipid çözücü olan sabuna maruz kalan cildinizi/ellerinizi nemlendirmek adına krem sürmenizi tavsiye ederim. 🙏🏼

Onu zaten güzelce yapıyorum. Sıcak suyla sabunla yıkadıktan sonra eller zaten pamuk gibi oluyor, kuruyunca taş gibi olmasın diye hemen arkasına kremi güzelce yedirince çok yumuşak ve temiz ellere sahip oluyorum.

Yüzüm için katı sabun çeşitlerim var banyoda vücudum için beyaz sabun kullanırım ellerim için hem katı hem sıvı ortaya karışık :)

Onu zaten güzelce yapıyorum. Sıcak suyla sabunla yıkadıktan sonra eller zaten pamuk gibi oluyor, kuruyunca taş gibi olmasın diye hemen arkasına kremi güzelce yedirince çok yumuşak ve temiz ellere sahip oluyorum.
Hocam, sayenizde ben de bundan sonra sıcak su akabinde kremleme fiilini gerçekleştireceğim. Dediğiniz ziyadesiyle mantıklı geldi. Hiç bu açıdan bakmamıştım.

Ne demişler?: "Akıl akıldan üstündür." 🌹🙏🏼
Yapacağım işe göre değişiyo ;) Sıvı sabun kullanıyorum genellikle..

Hocam ne gibi işler diye diye sormaya korksam da sanırım soruyorum? 🎭✍🏼
Yüzüm için katı sabun çeşitlerim var banyoda vücudum için beyaz sabun kullanırım ellerim için hem katı hem sıvı ortaya karışık :)

Değerli hocam, yüzünüzü katı sabunla yıkayınca tutuk tutuk yapıp akabinde kuruma yapmıyor mu? 🙁

Hocam, sayenizde ben de bundan sonra sıcak su akabinde kremleme fiilini gerçekleştireceğim. Dediğiniz ziyadesiyle mantıklı geldi. Hiç bu açıdan bakmamıştım.

Ne demişler? "akıl akıldan üstündür." 🌹🙏🏼

Hocam ne gibi işler diye diye sormaya korksam da sanırım soruyorum? 🎭✍🏼

Değerli hocam, yüzünüzü katı sabunla yıkayınca tutuk tutuk yapıp akabinde kuruma yapmıyor mu? 🙁

Nemlendirici krem kullanıyorum hocam sonrasında.

Nemlendirici krem kullanıyorum hocam sonrasında.

Bizlere ışık tuttuğunuz için şükranlarımı sunarım değerli hocam. 🙏🏼🙂

Sıvı.

Yakında tuvaletinizi nasıl gideriyorsunuz diye konu açılırsa, şaşırmam.
Açarsam sizi etiketlerim hocam. Bu konu hakkında çok şey biliyor gibisiniz bizimle de paylaşırsanız patikamıza ışık tutarsınız. 🌹🤏🏽

Yeni konular

Geri
Yukarı