Sıvı soğutma önerisi

Pazarama üzerinden.
Hocam siz neye yeter mi diyorsunuz ben anlamadım. Kasayı değişeceksiniz bu arada galiba.
LE520 şuanki işlemciniz için yeter. İleride 7900x veya 7950x3d alacaksanız bile yeterli zaten LE520 ama daha iyi olsun derseniz bu daha uygun. Bence LS720SE için o kadar para vermeye gerek yok.
@Rias_Gremory

Hocam siz neye yeter mi diyorsunuz ben anlamadım. Kasayı değişeceksiniz bu arada galiba.
LE520 şuanki işlemciniz için yeter. İleride 7900x veya 7950x3d alacaksanız bile yeterli zaten LE520 ama daha iyi olsun derseniz bu daha uygun. Bence LS720SE için o kadar para vermeye gerek yok.
@Rias_Gremory
Fiyatını hak eder mi diye sordum hocam.

Hocam zaten LE720 alacaklarınız için de yeterli olduğu için ekstradan 500 vermeye gerek yok bence. Hem şuanki işlemcinize hemde ilerideki işlemcinize yeterli olur yani LE720.
Hocam 500tl versem ya da vermesem benim için önemli değil almışken tam olsun diyorum. Fiyatını hak etmesi önemli sadece.

Hocam bu markaya hakimsiniz sanırım 3900TL hak eder mi? Alım yaptım ama içim markadan dolayı pek rahat değil. (LS 720 SE)

Kullandığım model ve güzel bir model. Soğutma performansı başarılı. Markadan yana sorununuz olmasın gayet kaliteli ürünleri bulunan bir firma DeepCool. LE720 almanız daha iyi olur. LS, LT arasında en sessiz modeli LE diye biliyorum zaten pek bir fark olmuyor sıcaklık olarak. Fazladan para vermeye gerek yok şu an Tebilon'da stoklar varken.

Kullandığım model ve güzel bir model. Soğutma performansı başarılı. Markadan yana sorununuz olmasın gayet kaliteli ürünleri bulunan bir firma DeepCool. LE720 almanız daha iyi olur. LS, lt arasında en sessiz modeli le diye biliyorum zaten pek bir fark olmuyor sıcaklık olarak. Fazladan para vermeye gerek yok şu an Tebilon'da stoklar varken.

Eyvallah hocam. Pazarama 200TL civarı geri puan olarak veriyor aynı hesaba geliyor, pompası daha bir hoşuma gitti zaten. Sadece ID-Cooling 360X modeli 2900TL civarın da satılırken bir şüpheye düştüm sadece.

@Rias_Gremory hocam bütün kabloları bağlantıları tekrar tekrar kontrol ettim. Id cooling 224xt 80 derece çalışırken sıvı soğutma 81 derece de çalışıyor, normal mi bu?

Son düzenleme:
@Rias_gremory hocam bütün kabloları bağlantıları tekrar tekrar kontrol ettim. ID-Cooling 224XT 80 derece çalışırken sıvı soğutma 81 derece de çalışıyor, normal mi bu?

Değil. Radyatörün fanları ve pompa çalışıyor mu? Fark etmediğin bir hata olabilir. Radyatöre fanları doğru şekildemi montajladın? Pompanın altındaki plastiği çıkarttın mı? Pompayı olması gerektiği gibi sıkmamış olabilirsin.

Değil. Radyatörün fanları ve pompa çalışıyor mu? Fark etmediğin bir hata olabilir. Radyatöre fanları doğru şekildemi montajladın? Pompanın altındaki plastiği çıkarttın mı? Pompayı olması gerektiği gibi sıkmamış olabilirsin.

Radyatörün altında ki plastik hangisi hocam?

Tam sıktım, fanları 2 yönlü de denedim pompayı full hız da çalıştırdım değişen bir şey olmadı.

Geri
Yukarı