Sıvı soğutma sıvısı değişimi

Arkadaş daha önce sıvısını koymamış sıvısı da verilmemiş boş bir şekilde duruyor öyle.
Hala anlamadım, neden boşaltmış sızma veya arıza yoksa gerek yoktu böyle bir şey yapmasına, yanında verilmez zaten sıvı adı üstünde “kapalı devre sıvı soğutma” bunlar, yanında sıvısı verilen tek gördüğüm ürün şu;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

80 90 derece sıcaklığa ulaşan işlemcilerin sıcaklıktan restart atma sorununa karşı pompa mı arızalandı yoksa sıvısı mı azaldı sorularına açıklayıcı cevap olmuş. Mümkün değil onlar açılmaz sıvısı değişmez gibi yorumları okudum da 7-8 yıl kullanım sonrasında sıvı azalması mümkün. Daha önce sanki açıp bakmış gibi kesin cevap verenleri amlamak cidden zor. Bilmiyorum emin değilim demek kötü birşey değil.

Neyse şu videoları ekleyeyim de aynı derten müzdarip insanların belki işine yarar :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı