Sıvı Soğutma Tamir/Bakım Performans Garantili

Handsomekont

Kilopat
Daha fazla  
Zamanla eski performansını gösteremeyen veya bir arızası olduğunu düşündüğünüz ya da overclock da yeteri kadar performans göremediğiniz sıvı soğutmalarınızın tamirini ve bakımını yapıyoruz. Her ürünün ve modelin sorunları farklı olabileceği için genel fiyat veremiyoruz, WhatsApp'dan ulaşırsanız hızlı cevap alabilirsiniz. Gayemiz cihazınızı ilk aldığınız performansa getirip, potansiyelini sonuna kadar ortaya çıkarmak.

WhatsApp: 0537 840 4738.

Performans farkını merak eden arkadaşlar için video eklenmiştir ve vakit buldukça eklenecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Yeni tamir/bakım sonrası video'muz eklenmiştir.

Merhabalar,
2 yıla yakın Akasa venom sıvı soğutucu kullanıyorum ve bir kaç ay önce ses çıkarmaya ve performans düşüşü nedeni ile çıkartıp eski stok soğutucuyu kullanıyorum. ilerleyen zamanda bakımını yaparım diye,şuan işim olmadığından bakımını yapmak istemiştim bu sıvı soğutucuların sıvıları zaten aşağı yukarı 2 yıl ömürleri oluyor ve pompa bakımı da gerekiyordu.
Kısaca olayı özetleme gereği duydum, benim sorunum soğutucunun pompa yerindeki vidaları çıkartamıyorum, o vidaları nasıl açabilirim ?

Dosya Ekleri

• DCFA970B-7056-4B4A-BB5C-83E5318BF028.jpg
    DCFA970B-7056-4B4A-BB5C-83E5318BF028.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 95
Merhabalar,
2 yıla yakın Akasa venom sıvı soğutucu kullanıyorum ve bir kaç ay önce ses çıkarmaya ve performans düşüşü nedeni ile çıkartıp eski stok soğutucuyu kullanıyorum. ilerleyen zamanda bakımını yaparım diye,şuan işim olmadığından bakımını yapmak istemiştim bu sıvı soğutucuların sıvıları zaten aşağı yukarı 2 yıl ömürleri oluyor ve pompa bakımı da gerekiyordu.
Kısaca olayı özetleme gereği duydum, benim sorunum soğutucunun pompa yerindeki vidaları çıkartamıyorum, o vidaları nasıl açabilirim ?

Eğer tecrübeniz yoksa tavsiye etmiyorum geri dönülemez sonuçlar ortaya çıkabilir. Kendinize güveniyorsanız şu tarz bir tornavidaya ihtiyacınız var.

Dosya Ekleri

• IZELTAS-TORX-UCLU-TORNAVIDA-T27-resim-662.jpg
    IZELTAS-TORX-UCLU-TORNAVIDA-T27-resim-662.jpg
    25,5 KB · Görüntüleme: 90
Eğer tecrübeniz yoksa tavsiye etmiyorum geri dönülemez sonuçlar ortaya çıkabilir. Kendinize güveniyorsanız şu tarz bir tornavidaya ihtiyacınız var.
Tavsiyeniz ve ilginiz için çok teşekkür ediyorum, ürünün garantisi bitti ve bu tarz işleri daha öncesinde yaptım, deneyimliyim sorun olucağını zannetmiyorum.
İyi günler, iyi çalışmalar.

Yeni içeriğimiz.

Reklam yapmak yasak diye biliyorum. Yöneticiden onaylı mı açtığınız konu?

Yeni konular

Geri
Yukarı