Sıvı soğutmadan gelen cızırtı sesi

Aybars Kınay

Decapat
Daha fazla  
Bugün aldığım sıvı soğutmadan hafif bir cızırtı sesi geliyor. Soğutmasında bir problem yok fakat bu ses kötüye işaret mi? Anlamadım.

Pompa sesi olabilir. Ses kaydı alma şansınız var mı?
Böyle bir ses mi? Eğer böyleyse iade edin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Pompa sesi olabilir. Ses kaydı alma şansınız var mı?
Böyle bir ses mi? Eğer böyleyse iade edin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buna benzer fakat bu kadar sesli değil sanırım. Ayrıca neden iade etmeliyim?

Buna benzer fakat bu kadar sesli değil sanırım. Ayrıca neden iade etmeliyim?

Videodaki kadar yüksek sesli çalışıyorsa kusurlu üründür, yani bozuk ürünü iade etmek mantıklı. Ses sizi rahatsız etmiyorsa bir şey olmaz tabii sıcaklıklarda da bir sorun yoksa.

Videodaki kadar yüksek sesli çalışıyorsa kusurlu üründür, yani bozuk ürünü iade etmek mantıklı. Ses sizi rahatsız etmiyorsa bir şey olmaz tabii sıcaklıklarda da bir sorun yoksa.

Beni rahatsız etmiyor fakat son sıralar tüm paramı bilgisayara harcadım ve bunu ben takmadım birine para verdim o halletti ve tekrar yapsın istemiyorum ayrıca sıcaklık değerlerinde bir sıkıntı yok ve belirteyim pompa ile radyatör neredeyse aynı yükseklikte.

Sesin videosunu çektim bir göz atabilir misin?

Son düzenleme:
Beni rahatsız etmiyor fakat son sıralar tüm paramı bilgisayara harcadım ve bunu ben takmadım birine para verdim o halletti ve tekrar yapsın istemiyorum ayrıca sıcaklık değerlerinde bir sıkıntı yok ve belirteyim pompa ile radyatör neredeyse aynı yükseklikte.

Sesin videosunu çektim bir göz atabilir misin?

Kablolardan herhangi biri fanlara temas etmiyor değil mi? Yani pompadan geldiğine eminseniz bir çözüm bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı