Sıvı soğutucu bakımı zor mu?

Umutcengz

Hectopat
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Arkadaşlar en son 15 sene önce yeni bilgisayar edinmiştim, yani bu muhabbetlerden uzağım. Birkaç arkadaşım da uğraşılmaz onunla falan dedi ama almak istiyorum sistemime. Bakımı zor mudur derken yani nasıl bir bakımı olduğunu bile bilmiyorum. Sıvıları bitiyor mu? Elbet bitiyordur, işte yenisi pahalı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıvı soğutma bakımı yoktur. Kapalı devre olduğu için zaten sıvı bitmez. Arkadaşların sallamış. Kalitesiz sıvı soğutma alma, iyi bir marka model al.
2 model var aklımda. Yorumlar mısınız?

Custom sıvı soğutma almayacaksanız bakımı zor değil. Kapalı sıvı soğutmalarda fanları ve radyatörü temizlemek, termal macunu yenilemekten başka yapacağınız bir şey yok.
Teşekkür ederim hocam.

Arkadaşlar en son 15 sene önce yeni bilgisayar edinmiştim, yani bu muhabbetlerden uzağım. Birkaç arkadaşım da uğraşılmaz onunla falan dedi ama almak istiyorum sistemime. Bakımı zor mudur derken yani nasıl bir bakımı olduğunu bile bilmiyorum. Sıvıları bitiyor mu? Elbet bitiyordur, işte yenisi pahalı mı?

Bakıma ihtiyacı yok ki.

Teşekkür ederim hocam.
İki model de iyidir. Rajintek’in fiyatı iyiymiş onu öneririm. Silverstone PF240’ı kullanıyorum, o da iyi.

İki model de iyi. Raijintek modelinin bu fiyatta 360mm olması çok güzel. Kasanıza sığıyorsa Raijintek alabilirsiniz.

Teşekkür ederim hocam.
Attığınız modellerin ikisi de güzel alınır. Fakat kasanız 360mm destekliyorsa PF360 veya Raijintek alınması daha mantıklı.

Geri
Yukarı