Sıvı Soğutucu Montajı Yapmak

bafralifatih55

Hectopat
Merhaba arkadaşlar ben sıvı soğutucu mu söktüm, ancak şu anda stok fanı bağlarken böyle bir parça var. Bunu nasıl montaj edeceğimi bilmiyorum. Yardım eder misiniz?

1592585163733584219254179591710.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Onun üzerindeki vidaları sökün. Sonra beyaz kısım anakarta gelecek şekilde yerleştirin ve stok soğutucuyu o söktüğünüz vida yataklarına gelecek şekilde montajlayın.

Merhaba burada kare şeklinde çıkıntı var buraya oturmuyor ve buraya nasıl montaj yapacağım 4 tane vida ile önceki resimde görülen aparatlar bağlıydı burada durmuyor
Onun üzerindeki vidaları sökün. Sonra beyaz kısım anakarta gelecek şekilde yerleştirin ve stok soğutucuyu o söktüğünüz vida yataklarına gelecek şekilde montajlayın.
Hocam bu plakayı buraya nasıl montaj edeceğim üst tarafa mı tutturmam gerekiyor acaba

Dosya Ekleri

• 15925863929311162183525409118799.jpg
    15925863929311162183525409118799.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 354
Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bunun vidalarını söküp anakart arkasına takacaksınız stok soğutucunun sabit kalması için.
Dediğiniz parça şu linkteki ile aynı Genuine AM4 AMD CPU Cooler Bracket Fan Mount Motherboard Backplate | eBay
Bu videoda nasıl takacağınız anlatılmış. 18. saniyeye bakın.

Kullandığınız işlemciyi, stok fanı söylemiyorsunuz. Bilgisayar boşta mı yoksa yük altında mı onu da söylemiyorsunuz. Müneccimler dışında yardımcı olabilecek birisi olacağını sanmıyorum.

Merhaba arkadaşlar ben sıvı soğutucu mu söktüm, ancak şu anda stok fanı bağlarken böyle bir parça var. Bunu nasıl montaj edeceğimi bilmiyorum. Yardım eder misiniz?

Eki Görüntüle 595874

Gördüğünüz 4 vidayı sökün sonra anakartın arkasından o plakayı geçirin ve işlemci vida soğutucu deliklerine oturtun ardından soğutucunuzu takın he bir de şöyle bir şey var sıvı soğutucu takcaksanız plakayı geçirdikten sonra kasayı yatırın ve vidaları üstüne geri takın öbür türlü sıvı soğutucuyu takamzsınız.

Geri
Yukarı