Sıvı temasından sonra ahize sesi bozuldu

Makaleler
4
Yer
Mersin
Annem telefonu ıslak mendille silmeye çalışmış ve ahizeye de bir miktar sıvı girişi olduğundan aramalarda ses kötü gelmeye başladı. Karşıdakinin sesi sönmez reis gibi geliyor 😂 ağzımla vakumlama yaptım ama pek de fark etmedi. Ahize arızalanmış mıdır acaba?

Önce Water Eject indir herhangi bir uygulama yardımcı olur. Telefonu titretiyor ahizeden suyu atıyor vs.
Sonra sakız çiğne ve sakızı iyice ahizenin içine sok. Falım falan olsun ama içeride kopup yapışmasın sakın. Falım daha sert oluyor kopmuyor. İçindeki tüm kiri ve suyu çeker.

Önce Water Eject indir herhangi bir uygulama yardımcı olur. Telefonu titretiyor ahizeden suyu atıyor vs.
Sonra sakız çiğne ve sakızı iyice ahizenin içine sok. Falım falan olsun ama içeride kopup yapışmasın sakın. Falım daha sert oluyor kopmuyor. İçindeki tüm kiri ve suyu çeker.
Uygulamanın sesi hoparlörden geliyor. Bana ahize için lazım. Kulağını koyduğun yer yani.

Ahizeden ses vereni de var onun. Çok bilgim yok benim iPhone ahizeden ses veriyor ayarlamıştım ilk aldığımda

Yeni konular

Geri
Yukarı