Sivilce karşıtı cilt temizleme jeli önerisi

BurakBlake

Centipat
Daha fazla  
Merhaba iyi günler. Neutrogena'nın sivilce karşıtı yüz temizleme jelini almayı düşünüyorum çünkü cildim sivilceli ve yağlı ama Watsons'un resmi sitesinde ürün yorumları çok olumlu iken bazı sitelerde sivilce çıkarıyor gibi yorumlar var. Sizce alınır mı?

Merhaba iyi günler. Neutrogena'nın sivilce karşıtı yüz temizleme jelini almayı düşünüyorum çünkü cildim sivilceli ve yağlı ama Watsons'un resmi sitesinde ürün yorumları çok olumlu iken bazı sitelerde sivilce çıkarıyor gibi yorumlar var. Sizce alınır mı?
Cildiyeye gitmeniz daha iyi olur.
Her cilt tipi aynı olmuyor krem sizde farklı bir etki yaratabilir.

İşe yarayan tek jel bu.
Bahsettiğim ürün de bu zaten. Şikayetvar adlı sitede okuduğumda tam tersine sivilce çıkardığına dair yorumlar gördüm. O yüzden buraya konu açtım.

Bahsettiğim ürün de bu zaten. Şikayetvar adlı sitede okuduğumda tam tersine sivilce çıkardığına dair yorumlar gördüm. O yüzden buraya konu açtım.

Krem hakkında bilgim yok ama Şikayetvar sitesine bakarsanız hiçbir ürün iyi değildir dediğim gibi cildiye gitmek sizin için en iyisi olacak.

Kesinlikle ve kesinlikle bilmediğiniz hiç bir şeyi kullanmayın. Cilt doktoruna gidiniz size ilaç versin. Çok hassas bölge çünkü.
Hangi il de oturuyorsunuz bilmiyorum ama Sakarya'da Türkiye'nin sayılı cilt doktorlarından birisi var. Tavsiye ederdim onu.

Geri
Yukarı