Sivilce lekeleri nasıl geçirilir?

Daha fazla  
Her gün, 2 yıldan beri her gün, hiç durmaksızın yüzümde sivilce cıkıyor, artık dışarı çıkmaya utanıyorum maskede olmasa eve kapanacağım. Yüzüm çok kötü ve çok çirkinim artık çirkin olduğumuda kabulleniyorum, aç kaldım yağlı yemedim hiç yemedim gene de çıktı. Çok araştırdım ama bir sonuca varamadım, sivilce lekesi kremi öneriniz var mı? Diye soracaktım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi eminim söyleyenler olmuştur ama izim bir arkadaş roaccutane kullanmıştı bayağı bir azdırıyor sivilceleri dudağı falan kurutuyor ama sonrasında geçmişti o da doktor harici alınmıyor diye biliyorum.

Her gün, 2 yıldan beri her gün, hiç durmaksızın yüzümde sivilce cıkıyor, artık dışarı çıkmaya utanıyorum maskede olmasa eve kapanacağım. Yüzüm çok kötü ve çok çirkinim artık çirkin olduğumuda kabulleniyorum, aç kaldım yağlı yemedim hiç yemedim gene de çıktı. Çok araştırdım ama bir sonuca varamadım, sivilce lekesi kremi öneriniz var mı? Diye soracaktım.
Gamecover'i takma, bildigimiz gibi.

Internette bir sure sonra geciyor diye okudum, cidden de geciyor. Roaccutane usteki hocamin da dedigi gibi sadece doktor recetesiyle alinabilen bir ilac ama biraz tartismali bir ilac. Ingiltere'de intiharlara bile neden oldugu soyleniyor ('I failed her': Calls for ban on acne drug Roaccutane after teen's suicide | ITV News)

Gamecover'i takma, bildigimiz gibi.

Internette bir sure sonra geciyor diye okudum, cidden de geciyor. Roaccutane usteki hocamin da dedigi gibi sadece doktor recetesiyle alinabilen bir ilac ama biraz tartismali bir ilac. İngiltere'de intiharlara bile neden oldugu soyleniyor ('I failed her': Calls for ban on acne drug Roaccutane after teen's suicide | ITV News)

Evet @Linuxginar'ın da dediği gibi ben de depresif yan etkileri olduğunu okumuştum. Bir dermatoloğa gidip danışabilirsin.

Son düzenleme:
Parayı basıp özel bir dermatoloğa muayene olmanız lazım. Artık o raddeye gelmişsiniz. Hem mevcut sivilcelerin tedavisi hem de eski sivilcelerden kalan lekelerin tedavisi aynı anda zor bir şey. Uzman kontrolünde onun önerdiği ürünleri kullanmak zorundasınız.

Roaccutane kullanmıştı.

Roaccutane kullanan birileri de benim. Hocamızın dediğine katılıyorum. Benim dudaklarım aşırı kuruduğundan belli bir süre sonra çok kötü durumda olduğundan bırakmıştım. 19 yaşında olmama rağmen stresten dolayı çıkıyor hala bence bu kadar kendinizi yerden yere vurmayın herkes çok yakışıklı ya da güzel değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı