Sivilce nasıl geçer?

Konu sahibi zaten zayıf hocam bırakın biraz kilo alsın.
Dostum sadece fast food ile kilo alınmıyor lütfen bende çok severdim fast food ama aşşşırı sivilce yapıyor.
Peki nasıl gerçek çıkıyor açıklayın lütfen.

Hepsi kafadan atma uydurma şeyler neyse lütfen konu dışı konuşmayalım istersen ayı konu aç bir şeyler anlatırım.

Krem kullan eğer hala geçmez ve kafaya taktıysan cildiyeye git. Ben bugün gittim roaccutane yazdılar yarın başlayacağım büyük ihtimal.

Fast food un sivilce yaptığını bilmiyordum bende de sivilce fazla çok teşekkür ederim bilgi için.

Rica ederim özellikle mayoneze dikkat et ayrıca ergenlikten dolayı da sivilce çıkabiliyor.
Krem kullan eğer hala geçmez ve kafaya taktıysan cildiyeye git. Ben bugün gittim roaccutane yazdılar yarın başlayacağım büyük ihtimal.

Kankam sivilcelerini patlatmazsan ve kaşımazsan asla ama asla kreme ihtiyaç olmaz güven bana🙂

Rica ederim özellikle mayoneze dikkat et ayrıca ergenlikten dolayı da sivilce çıkabiliyor.

Ergenlikteyim. 14 yaşına girmek üzereyim. göğsümde ve sırtımda boynuma yakın yerde abartısız yüzlerce sivilce var. İnsanlar iğneyle patlatıyor. Önceden bisikletten düşerdim şimdi sürünüyorum vücudumda hasar yok kabuk soyamıyorum sivilceleri kabuk soyar gibi soyuyorum.

Burçla alakasını çözemedim :D.
Yok zaten 😃
Ergenlikteyim. 14 yaşına girmek üzereyim. Göğsümde ve sırtımda boynuma yakın yerde abartısız yüzlerce sivilce var. İnsanlar iğneyle patlatıyor. Önceden bisikletten düşerdim şimdi sürünüyorum vücudumda hasar yok kabuk soyamıyorum sivilceleri kabuk soyar gibi soyuyorum.

Eğer sivilceleri soyarsan yüzünde hem leke bırakır hem daha da çıkar patlatma ve yüzüne bir şeyler sürme gerek yok sadece onlara dokunma.

Geri
Yukarı