Sivilce ve siyah nokta nasıl giderilir?

syojin

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Ben 15 yaşındayım. Cildim yağlı, sivilce ve siyah nokta problemim var. Bu problemleri nasıl çözebilirim? Aileme danıştım, bebek pudrasının iyi geleceğini söylediler. Sizin de fikirlerinizi almak istedim.

Bu iki temizleme jelinden birisini aliyorsun, her sabah yuzunu hafif sicak suyla nemlendirdikten sonra bu jeli elinde kopurtup tum yuzune suruyorsun. Ardindan yine hafif sicak suyla duruluyorsun. Eger cildin cok yagliysa bu uygulamayi gunde 2 kere yapabilirsin.
Guvenilir markadir, zararli urun icermez.

Ardindan haftada 2 gun bu maskeden yapabilirsin.
Yuzune maske yaptiktan sonra bir 5-10 dakika bekle. Daha sonra sicak su ile cildi tahris etmeyecek sekilde guzelce durula. Maskeyi uygularken cildine bastirabilirsin biraz.

Hiç bir sonuç alamazsan bir doktora görünmelisin. Sürekli kullanılmayı gerektiren ticari ürünlere yerine tıbbi tedavi amaçlı ilaçlar verir.

Esas tibbi ilaclardan uzak durun. Ergenlik caglarinda yaglanma, sivilce ve siyah nokta normaldir. Genetik ve cevre sartlarina bagli olarak bu durum artip - azalabilir. Bu sureci ilac kullanmadan olabildigince dogal seylerle gecistirmek en iyisi. Zaten 20 yasina dogru bu yaglanma etkisi de gecmeye basliyor. Eger ilac kullanirsaniz dogal olan bir seyi bastirmis olursunuz. Ozellikle aknetrent, roaccutane cok ciddi yan etkileri olan ilaclardir.

Bu iki temizleme jelinden birisini aliyorsun, her sabah yuzunu hafif sıcak suyla nemlendirdikten sonra bu jeli elinde kopurtup tum yuzune suruyorsun. Ardindan yine hafif sıcak suyla duruluyorsun. Eger cildin cok yagliysa bu uygulamayi gunde 2 kere yapabilirsin.
Guvenilir markadir, zararli ürün icermez.

Yuzune maske yaptiktan sonra bir 5-10 dakika bekle. Daha sonra sıcak su ile cildi tahris etmeyecek sekilde guzelce durula. Maskeyi uygularken cildine bastirabilirsi.

Bu iki temizleme jelinden birisini aliyorsun, her sabah yuzunu hafif sıcak suyla nemlendirdikten sonra bu jeli elinde kopurtup tum yuzune suruyorsun. Ardindan yine hafif sıcak suyla duruluyorsun. Eger cildin cok yagliysa bu uygulamayi gunde 2 kere yapabilirsin.
Guvenilir markadir, zararli ürün icermez.

Yuzune maske yaptiktan sonra bir 5-10 dakika bekle. Daha sonra sıcak su ile cildi tahris etmeyecek sekilde guzelce durula. Maskeyi uygularken cildine bastirabilirsin biraz.

1.5-2 ay gibi bir sürede sivilce ve siyah noktalar geçer mi hocam?

Hocam bence dokunmayın. Onlar ergenlik sivilceleridir. Dokunursanız yara olur, ve orada kalır sürekli. İlk olarak kendi elinizle çıkarmayın, dokunmayın. Pamuğa kolonya döküp yüzünüzü bastırarak silin. O sivilceleri kurutur ve daha hızlı gider sivilceleriniz.

Geri
Yukarı