Sivilcelerin azalması için ne yapılmalı?

efe1408

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Yaşım 14 sivilceler mecbur cıkıyor, fakat azalması için ne yapabilirim? Bazı arkadaşlarım maske falan yapıyormuş işe yarar mı?

Bol su içmelisin. Cilt tipine uygun bilindik markaların (mahalle arası kozmetikçiler olmamalı) maskeleri ile haftada 1 bakım uygulamalısın. Bundan 7-8 sene evvel aynı sorunları yaşarken yüz yıkama sabunu kullanmıştım bayağı etkili limon aromalı araştır bir eczanelerde oluyor. İlk cümlem en önemlisi.

Maske yağları aldığı için işe yarayabilir, bol bol yüzünüzü yıkayın. Yağlı şeyler tüketmeyin. En çok cips, fastfood tarzı yiyecekler sivilce yapıyor.

Bence hiç ellemeyin hocam ablam ergenlik döneminde çıkan sivilcelerle çok uğraştı sonunda yüzünde izleri kaldı. Kendiliğinden geçicektir. Çok yara gibi sivilceler oluşursa doktora gidersiniz.

Bol su içmelisin. Cilt tipine uygun bilindik markaların (mahalle arası kozmetikçiler olmamalı) maskeleri ile haftada 1 bakım uygulamalısın. Bundan 7-8 sene evvel aynı sorunları yaşarken yüz yıkama sabunu kullanmıştım bayağı etkili limon aromalı araştır bir eczanelerde oluyor. İlk cümlem en önemlisi.
Spor yapdığımdan zaten suyu bol içiyorum.Yüz yıkama sabunumu maskemi?

Yüz tenmizleme jeleri kulanabilirsin yağlı gıdalrı daha az tüketebilirsin yasına göre gayet nıormal.
Yağlı gıda zaten yemiyorum,yüz temizleme jelleri çok pahalı.

Maske yağları aldığı için işe yarayabilir, bol bol yüzünüzü yıkayın. Yağlı şeyler tüketmeyin. En çok cips, fastfood tarzı yiyecekler sivilce yapıyor.
Zaten yağlı şeyler yemiyorum hocam,maske olarak ne markası öneriyorsunuz?

Dermatolijiye gitmek gibi çok basit bir seçenek var.
Okadarda değil.

Geri
Yukarı