Sivilceli cilt için duş sabunu önerisi

Cob4n

Centipat
Daha fazla  
Bacaklarımda ve karın bölgemde sivilceler var. Her gün duş alan biriyim neden böyle oluyor anlamıyorum. Duş jeli aldım ancak iyi köpürmüyor ve işe de yaramadı. Sabun daha iyi olur diye düşünüyorum. Duru'nun sabunları nasıldır? Veya da bunu bir krem, tonik vb gibi şeyler geçirebileceğini düşündüğünüz bir ürün varsa önerirseniz sevinirim.

Zeytinyağlı kalıp sabunlar işe yarıyordu bi ara durunun vardı saydamsı ona bir bakın derim hocam

Yüz için kullanıyordum ben bacaklarda etki eder mi bilmiyorum ama

O sivilcelerin sabun vb. ürünlerle çözüldüğünü ben daha görmedim. Kime sorsanız şöyle bir sabun varmış kullanınca geçiriyormuş diyor ama sadece kulaktan dolma bir bilgiden ibaret maalesef, şehir efsanesi bir nevi.

Zeytinyağlı sabun, kükürtlü sabun, abur cubur yemeyi kesip beslenmeyi düzeltme vb. aklınıza gelebilecek çoğu öneriyi denedim ve 21 yaşıma gelmiş olmama rağmen hala sivilceler ergenliğe girdiğim günden beri benimle beraber.

Randevu bulabiliyorsanız cildiyeye gidin, size bir ilaç ya da jel yazar kurtulursunuz.

O sivilcelerin sabun vb. ürünlerle çözüldüğünü ben daha görmedim. Kime sorsanız şöyle bir sabun varmış kullanınca geçiriyormuş diyor ama sadece kulaktan dolma bir bilgiden ibaret maalesef, şehir efsanesi bir nevi.

Zeytinyağlı sabun, kükürtlü sabun, abur cubur yemeyi kesip beslenmeyi düzeltme vb. aklınıza gelebilecek çoğu öneriyi denedim ve 21 yaşıma gelmiş olmama rağmen hala sivilceler ergenliğe girdiğim günden beri benimle beraber.

Randevu bulabiliyorsanız cildiyeye gidin, size bir ilaç ya da jel yazar kurtulursunuz.
Krem, sivilce karşıtı jeller gibi şeylerde kullandınız mı?

Krem, sivilce karşıtı jeller gibi şeylerde kullandınız mı?
Kullandım, cildiyeye gittiğimde bana bir krem ve jel reçete edildi ve o iki ürünü bitene kadar bayağı uzun süre kullandım. Sivilceleri biraz azalttı ama geçici bir azaltmaydı, bir zaman sonra sivilcelerim gene coştu.

Bu sivilce denen lanetten kurtulmanın tek yolu benim gördüğüm kadarıyla roaccatune denen ilaç, benim zaten gerek sırtım gerek yüzüm hali hazırda sivilce izleri tarafından mahvolduğu için artık bu ilacı kullanmanın benim için pek bir anlamı yok, senin yaşın gençse gençken 1 sene bu ilaca katlanıver gitsin...

Kullandım, cildiyeye gittiğimde bana bir krem ve jel reçete edildi ve o iki ürünü bitene kadar bayağı uzun süre kullandım. Sivilceleri biraz azalttı ama geçici bir azaltmaydı, bir zaman sonra sivilcelerim gene coştu.

Bu sivilce denen lanetten kurtulmanın tek yolu benim gördüğüm kadarıyla roaccatune denen ilaç, benim zaten gerek sırtım gerek yüzüm hali hazırda sivilce izleri tarafından mahvolduğu için artık bu ilacı kullanmanın benim için pek bir anlamı yok, senin yaşın gençse gençken 1 sene bu ilaca katlanıver gitsin...
18 yaşındayım. Cildiyeye bir görüneyim. Çünkü bir türü gitmek bilmedi. Elleme dediler ellemedim, zamanla geçer dediler geçmedi. Kurtulamadık bir türlü.

18 yaşındayım. Cildiyeye bir görüneyim. Çünkü bir türü gitmek bilmedi. Elleme dediler ellemedim, zamanla geçer dediler geçmedi. Kurtulamadık bir türlü.

En zırva iki laf. Hayatım boyunca sonsuz bilgi deryası, her konuyu en doğru şekilde bilen (!) ebeveynlerimden ve akrabalarımdan bu lafı sürekli işittim. Sen ellemesen bile o sivilceler iz bırakmadan kaybolmuyor, hele o içi bembeyaz olan sivilceler kesinlikle iz bırakıyor, zamanla geçer lafı da zırvadan ibaret. Cildiyeye görünün hocam, tedavi 1 sene sürse 19 yaşınıza geldiğinizde mis gibi cildiniz olur... Şu hayata bir kere geliyorsunuz onda da sağlıklı, iyi görünümlü olarak yaşamak hakkınız.

Geri
Yukarı