Sivrisinek İlacı Kanser mi Yapıyor?

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Yer
Didim
Merhaba. Bugün akşam saat 20:00 ve 21:00 arası benim sokağın etrafında gürültülü bir araç geçti ve bol miktarda sivrisinek ilacı püskürtüyordu fakat o an aniden nefes darlığı, kalbimde bir sıkışma ve baş dönmesi ve bunun üzerine baş ağrısı çektim. İnternetten bir makale okudum haber sitesinden adam demiş ki; "Devletin sivrisinek ilaçlaması kanser yapıyor." şimdi bu haberi görünce birkaç kez düşündüm de, acaba bunlar yasaklanmalı mıdır? Şimdi ben o zehirli havayı soluduğum için ömrüm 20 sene daha kısalmış gibi hissediyorum. Başımın arka tarafı ağrıyor ki arka baş ağrısı benim yaşayabileceğim en nadir baş ağrısı türünden ve kalp çarpıntısı yaşıyorum şu an. Sizin görüşünüz nedir? Zaten ilaçlasalar bile, sivrisinek en fazla evin içine kaçıyor yani daha beter ediyor. Bir faydası olmuyor hala daha beni ısırıyorlar...

Son düzenleyen: Moderatör:
Sivrisineklere zarar bile vermiyor o dalga. Her Allah'ın günü GDO'lu domatesi mideye indirirken kanser aklınıza bile gelmiyor. Filtresiz fabrika bacaları yılın her günü havayı veya suyu kirtelirken kimsenin sesi çıkmıyor. Bence diğer sayamadığım onca şeye göre en zararsızı.

Sivrisineklere zarar bile vermiyor o dalga. Her Allah'ın günü GDO'lu domatesi mideye indirirken kanser aklınıza bile gelmiyor. Filtresiz fabrika bacaları yılın her günü havayı veya suyu kirtelirken kimsenin sesi çıkmıyor. Bence diğer sayamadığım onca şeye göre en zararsızı.
Tam da üstüne bastın dostum. İlaçlama yapmak istiyorsan bile, al marketlerden basit bir sivrisinek ilacı veya yatarken yanına bir sivrisinek tableti al (şu aleti falan var hani içine tablet koyuyoruz) rahatça halledersin o sorunu. O dalganın kansere sebep olacağını düşünmüyorum şahsen.

Sana demedim hocam, yorumunu görmemişim. Son zamanlarda Erdem'in açtığı bu tarz garip konular ve garip komplo teorileri git gide artmaya başladı, yorumum sana değildi yani.

Sadece tavsiye amaçlı yorum yapıyorum. Bu ve bu tür konuların azalmasını istiyorsanız lütfen cevap vermeyiniz. Okuyun ve geçin sadece. Sizler yorum yazdıkça aktif katılım gösterdikçe böyle konular artarak devam eder. Bilginiz olsun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı