Siyah-beyaz temalı setup için ekipman önerileri

Bütçe
Klavye: 1000-2200 (modeline göre esneyebilir)

EfeAkkaya

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus NVIDIA GeForce RTX 3070 Dual V2 OC---AMD Ryzen 5 7600X
Monitör: MSİ G274 QPF QD
Kulaklık: HyperX Alpha Wireless
Mouse: ASUS ROG GLADIUS III AimPoint
Klavye: ...
Meslek
Yazılım Ve Donanım(Öğrenci)
Farem ASUS ROG Gladius 3 aimpoint, içindeki çıkartalar ve Aura'sıyla siyah beyaz temaya uyuyor. Elimdeki klavyeleri sattım klavye olarak: Asus ROG Strix Scope TKL Deluxe Cherry MX Red Switch RGB Türkçe Mekanik Oyuncu Klavye Fiyatları ve Özellikleri bu modeli düşünüyorum, faremle set olsun istiyorum. Bizzat denediğim bir model ama Armoury Crate'den her tuşa tek tek renk ataması yapabilir miyim? Bilmiyorum. Mouse pad olarak: KlasseGear Pro Paradox Siyah 90x40 Cm Xxl Gaming Oyuncu Mouse Pad Mousepad Fiyatı, Yorumları - Trendyol KlasseGear Pro Dragon Knot 90x40 Cm Xxl Gaming Oyuncu Mouse Pad Mousepad Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Bunlardan birini düşünüyorum zaten şu an kullandığım mouse pad Klasse'nin düz siyah modeli. Sizin önerileriniz nedir?

Bütçeler:
Klavye: 1000-2200 (modele göre bütçe esner)
Mouse pad: 300-600

Son düzenleyen: Moderatör:
Farem ASUS ROG Gladius 3 aimpoint, içindeki çıkartalar ve Aura'sıyla siyah beyaz temaya uyuyor. Elimdeki klavyeleri sattım klavye olarak: Asus ROG Strix Scope TKL Deluxe Cherry MX Red Switch RGB Türkçe Mekanik Oyuncu Klavye Fiyatları ve Özellikleri bu modeli düşünüyorum, faremle set olsun istiyorum. Bizzat denediğim bir model ama Armoury Crate'den her tuşa tek tek renk ataması yapabilir miyim? Bilmiyorum. Mouse pad olarak: KlasseGear Pro Paradox Siyah 90x40 Cm Xxl Gaming Oyuncu Mouse Pad Mousepad Fiyatı, Yorumları - Trendyol KlasseGear Pro Dragon Knot 90x40 Cm Xxl Gaming Oyuncu Mouse Pad Mousepad Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Bunlardan birini düşünüyorum zaten şu an kullandığım mouse pad Klasse'nin düz siyah modeli. Sizin önerileriniz nedir?

Bütçeler:
Klavye: 1000-2200 (modele göre bütçe esner)
Mouse pad: 300-600

Mousepad'in beyaz modeli de var.

Fare ile takım istiyorsan bunu al.

Bunu da kullandım ama Deluxe'nin swich hissiyatı ve görünümü daha iyi gibi.

@SF24 @Kaan Diktaş hocalar siz ne önerirsiniz?

Bunu da kullandım ama Deluxe'nin swich hissiyatı ve görünümü daha iyi gibi.

@SF24 @Kaan Diktaş hocalar siz ne önerirsiniz?

Klavye bütçesi dracula Castle'ye kadar esner mi? 3K TL tutuyor.

Klavye için bütçeyi kaça kadar zorlayabilirsiniz en fazla? AliExpress indirim dönemlerinde 2.6k civarına gmk67 toplayın derim.

Son düzenleme:
Klavye bütçesi dracula Castle'ye kadar esner mi? 3K TL tutuyor.

Klavye için bütçeyi kaça kadar zorlayabilirsiniz en fazla? AliExpress indirim dönemlerinde 2.6k civarına gmk67 toplayın derim.

Bayağı zorlar hocam ama araştıracağım. Hem çalışmıyorum hem telefonum yok yaklaşık 6-7k para bayılacağım. Üstüne yeni odaya taşındığım için güzel bir dekor yapmak istedim ama biraz taksit taksit alacağım gibi o yüzden taksit yapabileceğim markalara bakıyorum.

O yüzden RX Deluxe düşündüm.

Bayağı zorlar hocam ama araştıracağım. Hem çalışmıyorum hem telefonum yok yaklaşık 6-7k para bayılacağım. Üstüne yeni odaya taşındığım için güzel bir dekor yapmak istedim ama biraz taksit taksit alacağım gibi o yüzden taksit yapabileceğim markalara bakıyorum.

O yüzden RX Deluxe düşündüm.

Fiyatını hak etmiyor. Hotswap olmaması büyük eksi. Siz bilirsiniz.

Fiyatını hak etmiyor. Hotswap olmaması büyük eksi. Siz bilirsiniz.

Hocam TR'den alabileceğim başka bir öneriniz var mı? Bu arada Switch değiştirme fantezim yok hotswap olması çok fark etmez.

Hocam TR'den alabileceğim başka bir öneriniz var mı? Bu arada Switch değiştirme fantezim yok hotswap olması çok fark etmez.

Switch bozulunca klavyeyi kurtarın diye dedim. Switch değişme fantezisi için değil. TR olarak bu seviyelerde aklıma bir model gelmiyor ROG STRIX Scope dışında.

Geri
Yukarı