Xbox Siyah cuma indirimi başladı

Hasan Futbol

Kilopat
Daha fazla  
Steam 20 Kasım haberinden sonra üzüldük ama olsun. Torrent'te kul hakkı malum, mecbur Xbox ve Epic üzerinden devam edeceğiz. Tabii buralardada fiyat yükselir diye düşünüyorum. Allah'a emanet olunuz.

Kara cuma yerine siyah cuma deyince ironi mi yapmış oluyorsun? Peki..
Kendimce öyle yazıverdim. Sanki küfür etmişim veya hakaret etmişim gibi bu şekilde soru sormakta ne demek oluyor? Ülkemizde ki gerginlik sevisyesi ve düşmancal tavır ne zaman bitecek? Teşekkür et geç. Bu kadar kötü kalpli olmamalıyız. Bir de imalı imlalı ".." koymuşsun.

Kendimce öyle yazıverdim. Sanki küfür etmişim veya hakaret etmişim gibi bu şekilde soru sormakta ne demek oluyor? Ülkemizde ki gerginlik sevisyesi ve düşmancal tavır ne zaman bitecek? Teşekkür et geç. Bu kadar kötü kalpli olmamalıyız. Bir de imalı imlalı ".." koymuşsun.
Dostum ben sana küfür ettim mi peki? İroni yapıp yapmadığını sordum. Şaka anlayışın bana saçma geldi. Sen neden sövmüşüm gibi tepki veriyorsun?

Dostum ben sana küfür ettim mi peki? İroni yapıp yapmadığını sordum. Şaka anlayışın bana saçma geldi. Sen neden sövmüşüm gibi tepki veriyorsun?
Üst tarafta ironi maksatlı olduğunu belirtmişim. Saçma gelsede bunu belli etmemelisin. Karşı tarafında bir kalbi varya hani robot değiliz ya..

Hepsini geçtim ben insanların durumu mağlum ekonomi mağlum diye kendimce iyilk yapıyorum. İnsanlar teşekkür etmek yerine halen saçma sapan şeylerle kendince alay ediyor. Sonrada ülkeyi beğenmiyorlar. Ülkede ki davranış bozukluklarının temelini oluşturan insanlara sorsan ilk bunlar ülkeden gitmek istiyorlar. Önce kendimi düzeltmeliyiz..

Geri
Yukarı