Siyah Ekran Sorunu

berkexplore

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, öncellikle sorunum bilgisayarımı acar acmaz 10 dakika sonra goruntu kesılmeye baslıyor. Bu sebeple ekran kartından olmadıgını dusnuyorum. Baska anakart ile su an calıstırabılıyorum. FurMark'da da bır sıkıntı olmuyor. Şu an arastırmalarıma gore RAM sorun olabılır dıye dusunuyorum. Fakat ekran kartsız kullanınca goruntu kesılmıyor. Sıkıntı sızce anakart mı, yoksa RAM'de midir? Yardımcı olursanız sevınırım. Ona gore RAM veya anakart alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Farklı anakartta çalışıyor, Ekran Kartsız çalışıyor ve RAM'lerden şüphelisiniz. Garip bir durum...
Ekran Kartını ve diğer her şeyi zarar vermeden temizleyin, deneyin. Olmazsa isterseniz Format atın veya başka birine danışın

Dediğinizden bir şey anlaşılmıyor. Değiştirdiğin donanımlar ne? Stabil kullandığın sistemde kalıcı mısın? Önceki konuda mavi ekran için yazmışsın dosyaların nerede?

Öncellikle sorunum bilgisayarımı acar acmaz 10 dakika sonra goruntu kesılmeye baslıyor.
Bu soruya göre sorun ısınma kaynaklı veya işlemciden olabilir. Donanımsal bakım yaptırın.

Geri
Yukarı