Siyah ekranda CD'siz format atılabilir mi?

syotowa22

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, şu an için format için CD veya USB hazırlama imkanım yok. Laptopta Windows 10 yüklü. Açılışta siyah ekran geliyor ve ekran o şekilde kalıyor. Bunu düzeltmek için ne yapmam lazım veya normalde ayarlardan sıfırlama işlemi yaparken ki işlemi siyah ekrandayken yapabilir miyim?

Siyah ekrandayken "bilgisayarı sıfırla" seçeneğini yapabilir miyim veya oluyorsa böyle bir şey nasıl yaparım?

Laptop ekranımı bozuk?

Anakartın boot logosu çıkıyor mu? BIOS'a girebiliyor musun?

O şekilde olmaz flash bellek ya da CD kullanma imkani yokmuş.

Merhaba, şu an için format için CD veya USB hazırlama imkanım yok. Laptopta Windows 10 yüklü. Açılışta siyah ekran geliyor ve ekran o şekilde kalıyor. Bunu düzeltmek için ne yapmam lazım veya normalde ayarlardan sıfırlama işlemi yaparken ki işlemi siyah ekrandayken yapabilir miyim?

Siyah ekrandayken "bilgisayarı sıfırla" seçeneğini yapabilir miyim veya oluyorsa böyle bir şey nasıl yaparım?

Eğer ekranın bozuksa HDMI ile televizyona ekran aktarip sıfırlama atabilirsin.

Maalesef öyle. Memleketteyim rufus yapabileceğim bir pc yok. Laptop emanet zaten. Yarın final sınavına girecek arkadaşa yaparım diye almıştım ama ekranının açılmadığını farkettim.

Boot logo geldikten sonra güç düğmesine 5 saniye basarak anakartın gücü kesmesini sağla. 1-2 kere yaptıktan sonra Windows Recovery menüsü açılırsa işimiz daha kolay olur. En azından boot partisyonu yaşıyorsa oradan kurtarmayı deneyebiliriz.

Bu arada, siyah ekranda herhangi bir yazı çıkıyor mu? İmleç yanıp sönüyor mu?

Bir de laptop modelini rica edeceğim.

Panelin çalıştığına emin olmak için sordum zaten.

Laptop ekranımı bozuk?

Eğer ekranın bozuksa HDMI ile televizyona ekran aktarip sıfırlama atabilirsin.
Ekranda sorun olduğunu sanmıyorum çünkü açılışta windows logusu geliyor. ekran var yani. büyük ihtimalle windowsu silmiş veya 2 tane işletim sistemi kurmuş bilmiyorum artık

ekran nasıl olduysa birden kendisine geldi. kadermiş galiba. herkese iyi forumlar diliyorum...

Yeni konular

Geri
Yukarı