Siyah kedi görmek

Geçmişte bu tarz olaylarla bir bağlantınız var mıydı? Sizin veya ailecek? Birde siyah renkmiş. Özellikle siyah, pek iç açıcı bir şey olarak gözükmüyor.

Vay be, gerçekten ilginç bir olay. Ama muhtemelen yeni uyanmanın etkisiyle bir halüsinasyon gördünüz. Birkaç defa daha tekrarlanırsa eğer o zaman kafaya takın. Bir anda değil yürüyerek kaybolması benim çok garibime gitti bunuda belirteyim.

Son düzenleme:
Dostum siyah kedi görmedim ama kedinin durmak yerine yürüdükten sonra kaybolması bana bile garip geldi. Ben eskiden şunu yaşardım ki korku konulu film izleyip yatarsam tekrardan yaşarım. Eşyalarını insan gibi görmek ama bana sürekli bakarlardı başka bir şey olmazdı. Aynı şekilde eğer yatarken yataktan bir anda fırlarsam zaten yürümek bile zorlaşıyor. :D Tekrarlanmadığı sürece pek takmaya gerek yok. :D

Öncelikle geçmiş olsun. Yattığınız yerde herhangi bir yemek kırıntısı falan kalmış olabilir, yatmadan önce iyice silkeleyin. İnsanlara görünebilir cinler. Ama sizin başınıza geldiği gibi farklı formlarda görünebilirler. Felak, Nas dualarını yatmadan önce okuyun mutlaka. Camii hocanıza sormayı da ihmal etmeyin, bilgili kişi o sonuçta.

Hocam arada oluyor öyle normal bir şey, ben lavabodayken kapağı açtığımdan içinden top şeklinde siyah bir şey büyüyüp yüzüme doğru geliyordu, bir de rüyamda Micheal Jackson bizim evimize gelip şapkamı imzalamıştı rüyamda hatta Neverlanda davet etmişti.

Hocam arada oluyor öyle normal bir şey, ben lavabodayken kapağı açtığımdan içinden top şeklinde siyah bir şey büyüyüp yüzüme doğru geliyordu, bir de rüyamda Micheal Jackson bizim evimize gelip şapkamı imzalamıştı rüyamda hatta Neverlanda davet etmişti.
Neden gitmedin? Ayıp etmişsin. :D :D

Geri
Yukarı