Siyah renk kasaya hangi renk fan alınmalı?

Siyah renk kasaya hangi renk fan almalıyım?

• Ön tarafa beyaz, üst ve arka tarafa kırmızı

Oy: 0 0,0%
  • Ön tarafa beyaz, üst ve arka tarafa mavi

Oy: 2 8,0%
  • Ön tarafa mavi, üst ve arka tarafa kırmızı

Oy: 1 4,0%
  • Ön tarafa mavi, üst ve arka tarafa beyaz

• Ön tarafa kırmızı, üst ve arka tarafa mavi

Oy: 2 8,0%
  • Ön tarafa kırmızı, üst ve arka tarafa beyaz

• Sadece beyaz

Oy: 4 16,0%
  • Sadece mavi

Oy: 5 20,0%
  • Sadece kırmızı

Oy: 9 36,0%

• Oy verenlerin toplamı
    25
B

Bir Deliden Fazlası

Ziyaretçi
Zalman Z3 Plus modelli siyah bir kasa aldım. Fanları sesli çalıştığı için ve üstteki fanlar tıkırtı sesi yaptığı için hepsini topluca değiştirmeye karar verdim. Yeni fan olarak ise Corsair AF120 serisini tercih ettim. Ben renk seçimi olarak ön tarafa beyaz, üst ve arka tarafa kırmızı fan tercih ettim. Sizinde görüşlerinizi almak için bu konuyu açmış bulunuyorum. Ayrıca fan hakkında iyi veya kötü yorumları olanlarında paylaşmasını istiyorum.

Beyaz fan: CORSAIR AIR SERİSİ AF120 120MM BEYAZ LED FAN
Kırmızı fan: CORSAIR AIR SERİSİ AF120 120MM KIRMIZI LED FAN

Ledli değilse zaten çok bir önemi olmaz. Ledli ise de internette kasa fotoğrafı paylaşan çok oluyor 2 renkli güzel kombinasyonlar çıkabiliyor. Boşver oylamayı en beğendiğin şeklinde yap. :)

Bence beyaz renkli fanlar siyah kasada hoş durmaz bence tamamını kırmızı fan yap siyaha yakışır.Bu arada AF120 ve AF140 beyaz ledli fanlar şuan elimde var merak ettiğin bir şey olursa yardımcı olabilirim.

Ses konusunda sıkıntın olmasın en yüksek devirde biraz gürültü çıkartıyor ama hava akışı için bence değer.Eğer ledin ışığını merak ediyorsan buyur:
(Kasada 3 adet fan devri var sırayla çektim. Kalite için kusura bakma telefonun kamerası çöp :))

1r.jpg

2r.jpg

3r.jpg

Bence kırmızı almalısın ancak bende z3 plus var öndeki mavinin altına bir tane kırmızı taktım çok güzel görünüyor. Renkleri farklı ikili de yapabilirsin. (y)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı