Siyasi parti SMS engelleme

Daha fazla  
Hazır kart kullanıyorum ve benden önceki hat sahibi çeşitli siyasi organizasyonlara üye olmuş olacak ki sürekli SMS'ler geliyor telefonuma, engellemek istiyorum ama telefonumdaki SMS uygulamasindan engelleyemiyorum, çünkü mevcut bir numaraları yok. e-Devlet'te de benim adıma gorunen bir onay yok. Ne yapmalıyım acaba? Seçim zamanı taciz edilir gibi mesaj almak gerçekten yoruyor.

Hazır kart kullanıyorum ve benden önceki hat sahibi çeşitli siyasi organizasyonlara üye olmuş olacak ki sürekli SMS'ler geliyor telefonuma, engellemek istiyorum ama telefonumdaki SMS uygulamasindan engelleyemiyorum, çünkü mevcut bir numaraları yok. e-Devlet'te de benim adıma gorunen bir onay yok. Ne yapmalıyım acaba? Seçim zamanı taciz edilir gibi mesaj almak gerçekten yoruyor.

Sadece bu SMS'leri almak istemiyorsan. Spam ve engelleme mesajlarına tasiyabilirsin SMS'ler gelir ama bildirim vesaire gelmez.

iOS için yerli bir uygulama var. Tavsiye ederim.

Örnek olarak x partisinden veya kuruluşundan mesaj geliyorsa, destek hatlarını arayıp sms bilgilendirme iznini iptal ettirin.

Bu siteden telefon numaranız ile giriş yapıp sms göndermesini istemediğiniz firmaları de-aktif duruma getirebilirsiniz.

Örnek olarak x partisinden veya kuruluşundan mesaj geliyorsa, destek hatlarını arayıp sms bilgilendirme iznini iptal ettirin.
İYS'den iptal etmek daha mantıklı gibime geliyor.

Bu siteden telefon numaranız ile giriş yapıp sms göndermesini istemediğiniz firmaları de-aktif duruma getirebilirsiniz.

İYS'den iptal etmek daha mantıklı gibime geliyor.
Hocam aynı sorunla bende karşılaşıyorum. Hiçbir siyasi partiye v.s üye değilim. Hayatım boyunca ankaraya gitmedim. Ama 2 günde bir şu CHP Ankara Milletvekilinden mesaj gelip duruyor. Yok bu akşam şu kanalda canlı yayındayım. Yok bayramınız kutlu olsun v.s v.s bune ya? Anam babamı ben bu kadar görüp anmıyorum.

Hani numarayı engelle veya spama at gibi bir seçenekte yok.

Söylediğiniz IYS'de de gözükmüyor bu adam. Ne yapmalıyım. Cimere yazayım mı? Haklarım nedir?
Hiçbir yerde onaylamadım adam babammış gibi mesaj gönderiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı