Siyasi partiler neye göre hediye yolluyor?

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Kolay gelsin.

Sosyal medyada siyasi partilerin (AKP, CHP veya diğer partiler fark etmeksizin) ilk defa oy verecek gençlere hediye yolladığını görüyorum. Birkaç arkadaş da kendilerine gelmediğini söylüyor. Bunlar neye göre yollanıyor?

Benim ailem CHP partisine oy verdi bu zamana kadar her seçim, ilk kez oy kullanacak bana da sadece CHP hediye vermeye geldi. Belki aile üyelerinin geçmişteki siyasi tercihlerine bakıp ona göre geliyorlardır.

Benim ailem CHP partisine oy verdi bu zamana kadar her seçim, ilk kez oy kullanacak bana da sadece CHP hediye vermeye geldi. Belki aile üyelerinin geçmişteki siyasi tercihlerine bakıp ona göre geliyorlardır.

Seçimler anonim yapılıyor kardeşim benim. Kimse kime attığını bilemez.

Seçimlerde oy kullanmak için hiçbir parti taşımıyor beni sağ ol. 85 yaşında değilim henüz.

Ne alaka şehir dışındayken otobüs biletine 800₺ vermek yerine parti otobüsü oy kullanman için seni kendi şehirine götürüyor işte.

Parti otobüsü dediğim normal otobüs firmalarının otobüsü anlaşmalı.

Ne alaka şehir dışındayken otobüs biletine 800 TL vermek yerine parti otobüsü oy kullanman için seni kendi şehrine götürüyor işte.

Parti otobüsü dediğim normal otobüs firmalarının otobüsü anlaşmalı.

Arkadaşım siz tartışmadan duramıyor musunuz? Niye her siyaset konusunda cevaba ulaşmak bu kadar zor geliyor anlamıyorum. Tartışacaksanız lütfen başka konuya geçin.

Arkadaşım siz tartışmadan duramıyor musunuz? Niye her siyaset konusunda cevaba ulaşmak bu kadar zor geliyor anlamıyorum. Tartışacaksanız lütfen başka konuya geçin.

Benim söylediğimle bağlantılı işte.

Partiler senin ailenin sosyal medyada siyasi paylaşım yapıp yapmadığını, bir partiye üye olup olmadığını, siyasi partilerle alakalı mahkemelik olup olmadığınızı araştırır.

Benim söylediğimle bağlantılı işte.

Partiler senin ailenin sosyal medyada siyasi paylaşım yapıp yapmadığını, bir partiye üye olup olmadığını, siyasi partilerle alakalı mahkemelik olup olmadığınızı araştırır.
Araştırsınlar. Bulacakları tek şey Atatürk'ün ilke ve inkılaplarına bağlı bir vatansever olduğumdur.

Geri
Yukarı