Siyasi paylaşımlarda bulunmayın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Senin şikayet ettiğin konuda sana tam oturan bir cevap var. Baştan oku :)

İşine bak dayı bana polisi felan savunma . Polis benim halkıma sahip çıktı mı yok. Polis ne yaptı polislik sınavı önce gitti cemaate girdi TC kimlik numaraları alındı mülakatları 1.60'lık delikanlılar paşa paşa geçtiler.Senin polis dediğin adamların %99'u imamın askerleri. Uydurmuyorum gözümün önünde yaşananlar. Yada ne oldu millet vekilinin oğlunun karsında hazırolda durdular . Kendi gencine kendi halkına biber gazı, copla daldılar. Fenerbahçe taraftarıyım ve 3 temmuz olaylarından beri Fenerbahçe taraftarına yapılanları hiç saymıyorum. Adamın yiğeni 10 kilo esrarla yakalanıp denetim serbestlik alıyor. Benim arkadaşım 100 Gr esrarla yakalandı şu an satıcı olarak yargılanıyor. Neyi ? Kimi Savunuyorsunuz ?

- - - Güncellendi - - -

Ayrıca bu forumda dini tartışma oldu. Ama ne inan inanmayana, nede inanmayan inanana hiç bir zaman saygısızlık etmedi...Yani dini değerler hiç bir zaman ayaklar altına alınmadı. Dini değerleri kimlerin ayaklar altına aldığı, insanları kimin dinden soğuttuğu, kimin din tüccarı olduğunu herkes iyi biliyor.

Zora düştüğün zaman polisten yardım istemeyeceksin de mi?

Dedim ya "benim siyasi görüşüm yok" diyenlerin hepsi aslında alttan alttan görüşünü belli ediyor. Başbakanın yeğeni yine iyi... Oğlu sanatçıyı öldürdü, ehliyeti yoktu, ölen kadının kanını itfaiye temizledi, ertesi gün apar topar yaşını yükseltip ehliyet verdiler. Hey yavrum hey. Kime anlatıyorsun? Pit10 hatta bir şarkısında bunu konu ediyor.

"Belediye silemez o kan izini."

-Server Uraz (Başbakan belediye başkanıyken oğlu bir sanatçıyı otoyolda 400 m sürüklemişti, ertesi sabah kanıt kalmasın diye ne kadar temizlik görevlisi varsa yerdeki lastik izlerini, kan izlerini sildi.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Heeeeeeer Yeeeerr Taaaksiiiiiiiiiiim, Her Yer Diireeeniiiiiiiiiiiiiiiş!

Bu konuyu da kapatalım, malum siyaset istemiyorsunuz.

Bu arada makarna ya da kömür lazımsa haber verin...

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı