Siz olsanız ne yapardınız?

Satın alan arkadaşı kenara alır onunla bir güzel konuşurdum. Derdim ki "Kardeşim, ben bu güzelimsi tatlımsı itemi yanlışlıkla sana satmış olabilirim. O yüzden bana onu lütfen geri verebilir misin?"

Tabi ki geri vermeyecek.
Arka odaya çağır kesin verir.

Onu karşılıklı anlaşıp yapıyorlar. Mesela elden 2000 lira veriyor. Siz de 0.06 liraya markete koyuyorsunuz. Alıyor. Aradaki komisyon Steam'e gitmiyor. Tabi karşılıklı güven çok önemli. Genellikle bir yerde buluştuktan sonra yapılıyor böyle işler.

Onu karşılıklı anlaşıp yapıyorlar. Mesela elden 2000 lira veriyor. Siz de 0.06 liraya markete koyuyorsunuz. Alıyor. Aradaki komisyon Steam'e gitmiyor. Tabi karşılıklı güven çok önemli. Genellikle bir yerde buluştuktan sonra yapılıyor böyle işler.

Çoktan onlarca teklifi vardır 200 600 TL arası, ayrıca neden takastan vermesin ki? 6000TL'ye koyarken 0ları sola koyup virgül atmıştır.

Yok büyük ihtimal yanlışlıkla satılmış bu neden diye sorarsan 6 kuruşa sürüyle teklif vardı senin dediğin olsaydı 5,6 bine koyardı neden 6 kuruşa koysun.

Yeni konular

Geri
Yukarı