Sızan Windows 11 nasıl Insider sürümü yapılır?

Daha fazla  
Merhabalar. Başlıkta da gördüğünüz gibi ben Windows 11 ISO dosyasını kurdum. Ancak bugün akşam saatlerinde Windows 11'e ait bir Insider derlemesi geldiğini gördük. Hem türkçeleştirme anlamında, hem yeniliklere bağlı kalma anlamında hem de orijinal sürüm kullanılması anlamında ISO dosyasından çok daha iyi olduğunu gördük. Peki ben bu sürüme nasıl erişebilirim? Yardımlarınızı bekliyorum. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sızmış ISO dosyasını kurduysanız maalesef ki o güncelleme almıyor. Bugün çıkana geçmek için ya buradaki linkten talimatlara uyarak indirip kurmalısınız, ya da sisteminiz yetiyorsa, Windows 10 formatı atıp, Windows Insider'a katılıp oradan yüklemelisiniz.
@Quarit 'in attığı yöntem çok daha kolay. Ben zor yolu seçmişim. :D

Sızmış ISO dosyasını kurduysanız maalesef ki o güncelleme almıyor. Bugün çıkana geçmek için ya buradaki linkten talimatlara uyarak indirip kurmalısınız, ya da sisteminiz yetiyorsa, Windows 10 formatı atıp, Windows Insider'a katılıp oradan yüklemelisiniz.
@Quarit 'in attığı yöntem çok daha kolay. Ben zor yolu seçmişim. :D

Valla ben de ilk senin dediğin yöntem ile yaptım. Bayağı işlem yapıyor dosyaları download ettikten sonra bu sefer ISO haline çevirmek için bir sürü işlem yapıyor :p

Vallahi ben de ilk senin dediğin yöntem ile yaptım. Bayağı işlem yapıyor dosyaları download ettikten sonra bu sefer ISO haline çevirmek için bir sürü işlem yapıyor :p

Başladık madem bekleyeceğiz yapacak bir şey yok :( bayağı da indirdim :D

Windows11 release edilene kadar bir daha kurmayacağım. 3-4 saatimi çaldı + olarak 2 yıldır kullandığım sistemimi dormatlamak zorunda kaldım

Windows 11 release edilene kadar bir daha kurmayacağım. 3-4 saatimi çaldı + olarak 2 yıldır kullandığım sistemimi dormatlamak zorunda kaldım.

O sizin şansınız bende sıkıntısız çalışıyor Windows 11, he bir de ben ana bilgisayarıma kurdum ona rağmen mükemmel çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı