Sizce anime nedir?

Ayrıca animeye çizgi film denmesine neden sinirleniyorsunuz anlamadım. Cars 1 çıktığında +13 ile çıkmıştı. Sen gidip ona çizgi film desen ben bir şey demem.(Cars 1 hayranıyım haftada 1 izlerim)

Gerçekten sizle tartışmaya girilmez. İzlediğim animede savaş sahneleri bile yoktu. Animedeki karakter hafif sinirlenince bile bir anda ışıklar sapıtıyor. Her şey abartı gerçekten.
Her anime savaş sahnelerinden ibaret değil, onu da belirteyim.

Neyse, boş verin. Konu sahibi burada tartışma yaratmak istemiş sadece.

Ayrıca animeye çizgi film denmesine neden sinirleniyorsunuz anlamadım.
Sinirlenmiyoruz. Bana nerd diyen üye, yok anime = hentai, yok anime = bilmem ne sitesi, yok anime çöptür diyor. Anime ile o bilmem ne sitesinin ne alakası var?

Çizgi film, kaçınılmaz gerçek bu. Japon animasyonu işte.

Çizgi film mi değil mi orasını ben bilmem. Ben bir kere anime izlemiştim ondan sonrada daha izlemedim bana çocukça ve biraz saçma geldi, çevremde genellikle ergenler izliyor.

Japonya'nın yapımcılarının maddi imkansızlıklar ve parasal gelişimin tam olmamasından ötürü filmleri çizgi film tarzında yapmaya çalışması ile oluşmuş japon çizgi film sanatıdır her yaşa uygundur güzeldir 10 yıla yakın izliyorum büyük insanlara uyan güzel bir çizgi film sanatı.

Sinirlenmiyoruz. Bana nerd diyen üye, yok anime = hentai, yok anime = bilmem ne sitesi, yok anime çöptür diyor. Anime ile o bilmem ne sitesinin ne alakası var?

Çizgi film, kaçınılmaz gerçek bu. Japon animasyonu işte.
Hocam bazı arkadaşlar kızmış da ondan dolayı böyle yazdım.

Ayrıca animeye çizgi film denmesine neden sinirleniyorsunuz anlamadım. Cars 1 çıktığında +13 ile çıkmıştı. Sen gidip ona çizgi film desen ben bir şey demem.(Cars 1 hayranıyım haftada 1 izlerim)
"Anime is anime." şaka şaka . Anime çizgi filmdir. Bazıları nedenini anlamadığım bir şekilde çizgi film olduğunu kabul etmiyor.

"Anime is anime." şaka şaka . Anime çizgi filmdir. Bazıları nedenini anlamadığım bir şekilde çizgi film olduğunu kabul etmiyor.

Bence anlamayan sensin. Adam uzun uzun anlatmış anime nedir diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…