Sizce arkadaşım diğer kızı kıskanır mı?

Edmond dantes

Kilopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Dijital Tasarımcı
Bugün bir kız arkadaşımın doğum günüydü. Çok güzel dekoratif bir çiçek hediye ettim. Bütün yakın çevremin çok beğendiğini, çok etkilendiklerini duydum. Aynı ortamdan başka bir hanımefendi arkadaşımın da yarın doğum günü. Ona da marketten çok sevdiği bir çikolata alıp, üzerine maytap ekleyip sürpriz yapacağım. Sizce yarınki arkadaşım diğerini kıskanır mı? Farklı bir şey olsun istiyorum.

Sana göre yakınlık derecesi aynı olmadığı için büyük ihtimal normal karşılayacaktır, zaten kız arkadaşına yaptığın muamelenin aynısını ona yapsan diğer taraftan senin için sorun :)

Beni o kızla aynı mı görüyorsun gibi tepkiler alabilirsin.

Bu yatirimlarin karsiligini alirsin umarim dostum.
İkisi de normal arkadaşım sevgili falan değiller
Bu yatirimlarin karsiligini alirsin umarim dostum.
İkisi de normal arkadaşım sevgili falan değiller. İkisinin de manitası var yanlış anlaşılmasın mnfmdmdmd
Neyin peşindesin 🙃.
İkisi de normal arkadaşım sevgili falan değiller. İkisinin de manitası var yanlış anlaşılmasın mnfmdmdmd
Sana göre yakınlık derecesi aynı olmadığı için büyük ihtimal normal karşılayacaktır, zaten kız arkadaşına yaptığın muamelenin aynısını ona yapsan diğer taraftan senin için sorun :)

Beni o kızla aynı mı görüyorsun gibi tepkiler alabilirsin.

Geri
Yukarı