Sizce beni seviyor mu?

• Konuyu başlatan KG68
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 740
Arkadaşlar geçenlerde bir kıza teklifte bulundum. Bana verdiği cevap şu şekildeydi:

Kerem inan bana seni gerçekten çok seviyorum ve ileride bir ilişki düşünürsem senin gibi biriyle olmasını da çok isterim ama benim şu an kendi duygularımdan önce düşünmem gereken bir sağlığım var ve bir sürü telaşım var. Sana beni bekle demek haddime değil tabii ki ama bir şeyleri yoluna koyup kendime vakit ayırabilecek hâle gelene kadar bir ilişki istemiyorum. Lütfen bana kızma ya da yanlış anlama ben yine istediğin sevgiyi her zerresine kadar sana vermeye çalışırım bunun için seve seve elimden geleni yaparım ama adını ne zaman koyarız bilemem :(

Bunu söyledikten sonra kendisine samimiyetimize zarar gelmesin dedim. O da saçmalama verir miyim dedi. Aradan 1 hafta geçti soğuk yapmaya başladı biraz başka erkeklerle takılıyor filan. Şimdi ben ne yapmalıyım? Seri taktik verin.

Aga yapacağın tek bir şey kalmış. Bilet alıyorsun bizim eve geliyorsun gelirken 70'lik kalite bir rakı getiriyorsun. Evde su var merak etme. Bir de kavun kap bir yerden peynir falan onları da ben söyle miyim artık. Hadi bakalım bekliyorum.

Geri
Yukarı