Sizce Blogum Nasıl?

EMRE KAYNAK

Hectopat
Yer
İzmir, Turkey
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci, Blogger
Merhaba ben kendime ait bir blog açtım ve sizden yorumlarınızı istiyorum. Mesela eksikleri var mı? Yada geliştirilmeli mi? Kendime ait YouTube kanalımda oyun videoları çekmeyi planlıyorum. Ve video konusunda ne yapabilirim. Bu siteyi uygun gördüm ve sizden yardım istiyorum.
Blog Adresim: EMRE KAYNAK - GEREKSİZ GİBİ GÖZÜKEN BLOG
YouTube Kanalım: Emre Kaynak
- YouTube

Dipnot: Kurallar çerçevesinde bir konu açmak istedim ve sadece ne yapmalıyım bunu sormak istiyorum. Eğer cezalık bir durum ise uyarın. (Aşırı korkuyorum ceza almaktan:sustum::tırnak:):uyan:

Şahsen siteyi açınca kendi kendine çalan müziklerden oldum olası nefret etmişimdir. Bu yüzden bence onu otomatik çalmamaya ayarlamalısın...

Bunun dışında sıcak hoş amatör bir blog. Başlangıcı buysa ilerleyen zamanlarda daha da güzel olacağına eminim.

Ceza konusuna gelecek olursak... Her Technopat yazarı bir gün, uzaklaştırılmayı tadacaktır.

Mesela bu yanlış bir dil, oraya indir butonu koyman gerekirdi diye düşünüyorum.
Blog iyi ancak içerik bakımından çok gelişmesi lazım. Bu hali ile ben bu sitede fazla kalamam açıkçası. İlgimi çekecek makaleler isterim.

Untitled.jpg

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı