Sizce Bloodborne PC'ye gelir mi? Gelirse tahminen ne zaman gelir?

Artizan

Hectopat
Daha fazla  
Souls oyunlarını çok severim. Bloodborne ve demon souls hariç hepsini defalarca kez oynadım bitirdim. Beğenirim Fromsoftware oyunlarını. Bloodborne beğeneceğime de emin gibiyim. Üstelik kendilerinden souls oyunları ile ilgili şeyleri dinlemekten zevk aldığım insanların büyük birçoğunluğu tutup "souls oyunları çok güzel ama Bloodborne'ın yeri bir başka" dediklerin de sanki çok şey kaçırıyormuşum gibi geliyor. Bu da yetmezmiş gibi hidetaka Miyazaki'nin "bugüne kadar yapmaktan en çok gurur duyduğum, yapmayı sevdiğim ve kalbime dokunan oyun Bloodborne oldu." sözünü duyunca daha da kötü hissettim kendimi. Şu an Elden Ring oynuyorum ve çok zevk alıyorum. 50. saatimdeyim muhtemelen bir 50 saat daha oynarım ancak Bloodborne hasretim bir türlü geçmiyor. :D belki gereğinden fazla hype yapıyorumdur bilmiyorum ancak cthulhu ve lovecraft mitosunu da çok sevdiğimden ve mitosları en iyi yansıtan oyunun Bloodborne olduğu söylendiğinden beri bu oyunun PC'ye çıkmasını iple çeker oldum. Çoğu kişi kesinlikle PC'ye çıkar diyor, benim de umudum o yönde.

Bloodborne ve diğer souls oyunlarını oynamış insanların yorumlarını merak ediyorum. Sizce de bu oyun diğer soulsların arasından sıyrılabiliyor mu?

Bi 1-2 sene daha gelmez muhtemelen. Elden Ring DLC vesaire gelecek destek olacaklar vs vs.
Şu an Elden Ring oynuyorum ve çok zevk alıyorum. 50. saatimdeyim muhtemelen bir 50 saat daha oynarım ancak Bloodborne hasretim bir türlü geçmiyor. :D belki gereğinden fazla hype yapıyorumdur bilmiyorum ancak cthulhu ve lovecraft mitosunu da çok sevdiğimden ve mitosları en iyi yansıtan oyunun Bloodborne olduğu söylendiğinden beri bu oyunun PC'ye çıkmasını iple çeker oldum.
Bu arada bu kadar da ben olamazsın be adam :D

Yüksek ihtimal gelecektir. Bence Sony Bluepoint Games'e remake versiyonunu yaptıracaktır. 2015'den kalma bir oyun mecbur teknik olarak iyileşmesi gerekir. Atmosferinin eşi benzeri olmayan bir yapım. 300 saate yakın oynamışlığım vardır.
Ohh anlatma ya anlattıkça canım çekiyor resmen PC oyuncuları ve Souls hayranları olarak aşeriyoruz şu oyunu.

Bluepoint'in Bloodborne Remastered ve Bloodborne 2 üstünde çalıştığının haberleri yapılmıştı lakin Reddit'te bu tarz bilgileri sızdıran bir kişiye göre bu haberler yalanmış.
Umarım gerçektir ve gerçekse en 2023 içinde duyurusunun yapılacağını düşünüyorum.

Bloodborne remake gibi yaparlarsa grafikleri ve oyuna farklı mekanlar ekleyip oyunu 10saat civarı uzatırlarsa mükemmel bişey olur.Normal oyunun süresi kısa biraz.Gelirse de en erken 2023 baharda gelir bence.

Şu noktada gelse bir şey fark etmez. Herkes Elden Ring oynuyor.

@Silinen üye
Bende böyle düşünüyorum. Sonuçta Elden Ring açık dünya ve çok geniş bir oyun. 100 saat oynanış süresi var neredeyse. Böyle bir oyundan 1 yıl sonra Bloodborne PC'ye çıkarırlar mı emin değilim. Bence araya 1 yıl koyarlar en az gibime geliyor. 2024'te çıkabilir bana göre. Tabi gönül ister ki bugün duyursunlar yarın çıksın :D

Ben pc'ye gelmesini geçtim, ps5'e 60 fps güncellemesi bile çıkmadı. Ben geleceğini zannetmiyorum.
Bence bunun sebebi remake versiyonunun yapılması olabilir. Zaten remake gelecek diye PS5 update gereksiz görülmüş olabilir.

From Software'ın Elden Ring ile işi bitince Bloodborne 2 PS5 için gelecektir diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı