Sizce dünyanın en iyi oyunu nedir?

Witcher 3, RDR2 ve GoW'u çok seviyorum ama aralarından kesinlikle Witcher 3. Witcher 3'ün sunduğu içerik ve atmosferi diğer oyunların hiçbiri sunamıyor.

1.sırada rdr2 derim.ama metal gear solid 5 de unutamıyorum.grafik takıntım yüzünden mgs 5 oynayamıyorum.keşke remake yapsalar oynasam.

God of War serisi, Red Dead Redemption 2, Gta San Andreas, NFSU2 ve NFSMW, Mafia 2 yeterli mi? Daha fazla saymalı mıyım? Adınız "RobloxOyuncusu" büyük ihtimalle hayatınızda robloxtan başka oyun oynamamışsınız. Kusura bakın ama roblox bu oyunlarla bırak boy ölçüşmeyi aynı ortamda ağıza bile alınmaz.
Disslike atanların mantığını arıyorum. Bulamadım.

Bir şeyin iyi olmasının göreceli olduğunu bilmiyorsun daha yazık.
Her oyuna saygı duyarım sevenine de saygı duyarım ama Roblox ne yazık ki bu listede değil. Roblox oynamayı seviyor olabilirsin ama isminde RobloxOyuncusu olunca tek oynadığın oyun Roblox gibi gözüküyor buradan. Yanılt beni?

Kendi açımdan söyliyeyim: ya Ghost of tsushima ya death stranding yada Elden ring. Herkesin gözdesi RDR beni sarmadı fakat bu 3 oyuna tapiyorum oynamanızı tavsiye ederim
Death Stranding'e nedense alışamadım hocam ya. Ps5 de oynadım ilk 3 saat oynamaya çalıştım ama beni böyle geleceği konu alan oyunlar sarmıyor sıkıyor. Cyberpunk'da öyle. Gelecekteki olayları siber yılları anlatıyor ama benim ilgimi çekmiyor bunlar. Ya günümüzü ya da geçmişimizi anlattığı zaman Ghost of Tsushima gibi işte orada dikkatimi çekiyor. GoT çok güzel bir oyundu fakat karakter çeşitliliği olduğundan isimler aklımda tam kalamadı. Villain karakterler aklımda kaldı fakat dostları unuttum bile. Elden Ring en kısa sürede oynamak istiyorum.

Disslike atanların mantığını arıyorum. Bulamadım.

Her oyuna saygı duyarım sevenine de saygı duyarım ama Roblox ne yazık ki bu listede değil. Roblox oynamayı seviyor olabilirsin ama isminde RobloxOyuncusu olunca tek oynadığın oyun Roblox gibi gözüküyor buradan. Yanılt beni?

Death Stranding'e nedense alışamadım hocam ya. Ps5 de oynadım ilk 3 saat oynamaya çalıştım ama beni böyle geleceği konu alan oyunlar sarmıyor sıkıyor. Cyberpunk'da öyle. Gelecekteki olayları siber yılları anlatıyor ama benim ilgimi çekmiyor bunlar. Ya günümüzü ya da geçmişimizi anlattığı zaman Ghost of Tsushima gibi işte orada dikkatimi çekiyor. GoT çok güzel bir oyundu fakat karakter çeşitliliği olduğundan isimler aklımda tam kalamadı. Villain karakterler aklımda kaldı fakat dostları unuttum bile. Elden Ring en kısa sürede oynamak istiyorum.
Death strandinge bence bir sans daha vermenizi oneriyorum evet sizi yine sarmayabilir ama o dunyasina bence bi kez daha bakin derim bir yerden sonra aslinda dunyasinin ve manzaralarinin enfes oldugu bir oyun oluyor yani kargoculuk yapmayi birakip o daglara taslara bakip duruyorsunuz resmen (ayriyetten sunu diyeyim death stranding aslinda oyle cok gelecek tasviri yapan bir oyun degil oyun aslinda 2020-50 civarindami ne geciyor benim anladigim) bence bir sans daha verin inaniyorm ki cok seveceksiniz hem zaman öldurmus olursunuz

Geri
Yukarı