Sizce en iyi kargo firması hangisi?

En iyi kargo firması hangisi?

• Aras kargo

Oy: 8 24,2%
  • Yurtiçi kargo

Oy: 14 42,4%
  • PTT

Oy: 1 3,0%
  • MNG kargo

Oy: 2 6,1%
  • Sürat kargo

Oy: 0 0,0%
  • Diğer kargo firmaları

Oy: 8 24,2%

• Oy verenlerin toplamı
    33

Zenci Beyefendi

Decapat
Yer
Belarus Minsk
Daha öncelerinde çok kargo şirketi kullandım. Bana göre Aras Kargo bayağı iyi. Yurtiçi seven de çok ama ben Yurtiçi ile birçok olay yaşayınca Aras Kargo'da karar kıldım. Zorunda olmadıkça Aras Kargo'yu kullanmayı tercih ediyorum. Peki sizce en iyi kargo firması hangisi?

Sürat Kargo yu koymasanız da olurdu. Sürat kargodan memnun olan bir müşterinin varolduğunu sanmıyorum. Kolay gelsin bana göre en iyisi.

Listedeki hepsiyle deneyim yaşadım, hepsi de birbirinden kötü kargo firmaları. Kolay Gelsin favori kargo firmam, defalarca alışveriş yaptım ama bir kere de sorun çıkarmadılar.

PTT ve Sürat rezalet, mng ve aras da pttden biraz iyi yurtiçi iyi denilebilir değil orta seviye. Kolay Gelsin çok hızlı getiriyor.

PTT ve Sürat rezalet, mng ve aras da pttden biraz iyi yurtiçi iyi denilebilir değil orta seviye. Kolay Gelsin çok hızlı getiriyor.
Yurtiçi kargo ile birbirinden rezalet olay yaşadım. Sistem sipariş ettik içerisindeki parçayı kırmışlar nasıl taşıdılarsa. Birde yere sert koydu gözümün önünde resmen fırlattı pakedi. Sert attığını söyleyince yok kardeş bişi olmamıştır dedi. Paketi açınca birde ne görelim. Ve daha nice olaylar oldu yurtiçinde ha bazı şubeler çok yardımcı oluyor ve işi özenle yapıyor bazıları hart hurt. Ups kargodan bir kargo gelmişti bir keresinde kargocu telefon açıp yukarı çıkamam aşağı inin demişti. Kolay gelsin bana arada sırada denk geliyor şu zamana kadar pek problem yaşamadım.

Yurtiçi Kargo ile birbirinden rezalet olay yaşadım. Sistem sipariş ettik içerisindeki parçayı kırmışlar nasıl taşıdılarsa. Bir de yere sert koydu gözümün önünde resmen fırlattı pakedi. Sert attığını söyleyince yok kardeş bir şey olmamıştır dedi. Paketi açınca bir de ne görelim. Ve daha nice olaylar oldu yurtiçinde ha bazı şubeler çok yardımcı oluyor ve işi özenle yapıyor bazıları hart hurt. UPS Kargo'dan bir kargo gelmişti bir keresinde kargocu telefon açıp yukarı çıkamam aşağı inin demişti. Kolay gelsin bana arada sırada denk geliyor şu zamana kadar pek problem yaşamadım.

Evet bölgedeki şubeye göre değişebiliyor, benim evime erken getirdiği için orta seviye dedim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı