Sizce gelmiş geçmiş en iyi vokal kimdir?

359149

Hectopat
Makaleler
4
Selam dostlar. Sorum başlıktaki gibi. Sizce en iyi vokal kim ve neden? O vokalin en sevdiğiniz şarkısını da atarsanız iyi olur. Benim en sevdiğim vokal Freddie Mercury. Sahne duruşu, muazzam bir şekilde kalbinize dokunan sesi, hiç vokal eğitimi almamış olmasına rağmen sesini mükemmel kullanabilmesi ve ölene dek müzik yapması bunlardan bazılarıdır. Siz de sizinkileri yazarsanız çok iyi olur.

Bob Dylan:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Chester Bennington:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ve tabii ki James Hetfield:

En iyi demişsiniz ama bu üçünü ayıramadım ben. Listeye daha başka isimler de eklenebilir, aklımda şu an sadece bunlar var.

Son düzenleme:
Daughter'dan Elena Tonra

Şu an dinlediğim şarkıyı atayım o hâlde;

Elbette gelmiş geçmiş en iyisi değil, ama benim için en iyisi. Ek olarak Not to Disappear albümünün yeri de ayrıdır, göz atmak isterseniz güzel bir seçenek olur :)

Bruce Dickinson.
1602015815053.png

1602015888592.png

Kendisi ayrıca Ed Force One'ın kaptan pilotu.

Bence kesinlikle Freddie Mercury. Neredeyse her şarkısını dinlerim ve çok severim. En çok sevdiğim şarkısı ise:

M. jackson.
Sadece çocukken jackson 5 ile ve solo olarak onbeş albüm yapıp, binlerce konsere çıkmıştır.
Yetişkinliği döneminde neler yaptığını zaten anlatmaya gerek yok.
Sonuna kadar hak edilmiş bir yetenek ve ünvan.

Geri
Yukarı